Wpis z mikrobloga

@bunkrowniema: Pokaz mi lek który ujawnia działania niepożądane po pol roku od przyjęcia jednej dawki. No proszę wskaż mi taki specyfik, bo widzisz pracuje w tej branży 10 lat i nie znam takiego poza tymi które były podane kobietom w ciąży. Szczepionka była podana 50 tys ludziom bez poważnych działań niepożądanych. Polecam tez poczytajcie moich komentarzy wyżej. Pozdr
  • Odpowiedz
@Mindsphere: Wspaniale. Potrzeba królików doświadczalnych. Jesteś moim bohaterem. Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za darmo bez aplauzu tłumu sam bierzesz na klatę taki temat. WOW Mam nadzieję, że dożyjesz, aby powiedzieć "A nie mówiłem".
  • Odpowiedz
@Atryu: Mam takie samo zdanie. Uważam, że trzeba poczekać kilka lat. Niech się króliki zaszczepią. Zobaczymy co się będzie dziać. Najwyżej kilka lat wakacji w PL. Polska też fajna :)
  • Odpowiedz
@sayo300: Ja tam mogę przechorować XD albo już przechorowałem nie wiem nawet. Nie zamierzam się jedynie szczepić nowym rodzajem szczepionki mRNA, gdzie zawsze mówili że okres tworzenia to 5 lat a tu rok czy pół roku. Jak za kilka lat szczepionka będzie ok , to nie mam zastrzeżeń. I nie nie jestem anty-szczepionkowcem . Szczepiłem się dodatkowo np. na kleszczowe zapalenie mózgu i to kilka razy bo trzeba znowu co
  • Odpowiedz
@kuroszczur: @l-RAD-l: ale wy wszyscy podajecie te same argumenty powtarzane naokraglo niemające nic wspólnego z badaniami klinicznymi i warunkami dopuszczenia leków do obrotu. Poczytajcie źródła które wrzuciłam. Jak boicie się tej szczepionki to tak samo nie bierzcie ibupromu bo szansa na poważne działanie niepożądane jest taka sama xD
  • Odpowiedz