Wpis z mikrobloga

no na pewno pfizer (który nawet nie prowadzi badań nad skutkami szczepionki tylko firmy zewnętrzne) będzie brał odpowiedzialność za cały łańcuch dostaw (a szczepionka ma.dosyc konkretne warunki odnośnie transportu i przechowywania)


@KochanekAdmina: chłopie na tym polega proces o odszkodowanie że ustala się takie rzeczy, i jeżeli by zawiniła zewnętrzna firma logistyczna to Pfizer i tak nic by nie płacił. Z drzewa spadłeś jeżeli myślisz że Pfizer by płacił za błędy innych
  • Odpowiedz
  • 14
@KochanekAdmina ale jakby pfizer zaproponował swoją pełną odpowiedzialność w zamian za wyłączność na szczepienie przez swoich pracowników, w swoich placówkach, po rynkowych cenach to szury by krzyczały, że znowu chcą się dorobić na ludzkiej krzywdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szurom nie dogodzisz.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: producent granatów sprzedaje granaty które wybuchają w momencie wyciągnięcia zawleczki, nie przetestował ale nie brał odpowiedzialności. Producent samochodów nie przetestował czy w najnowszym modelu działają hamulce, zbył się odpowiedzialności itd. No bo przeszło przez pośrednika a może i kierowca źle hamował. Aplikacje bankowa nie przetestowano i ludzie stracili oszczędności życia, no peszek.

Wszystko jest scedowane na państwo, to ono bierze odpowiedzialnośc. A jako że żyjemy w takim a nie innym
  • Odpowiedz
@Mindsphere: jak chcesz to sobie ryzykuj w imię rzekomej ochrony przed wirusem o śmiertelności na granicy błędu statystycznego ale po co się z tym obnosić? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mindsphere: Ani w 1% procencie nie jestem antyszczepionkowcem i pierwszy będę szczepił swoje dzieci korzystając z klasycznych sprawdzonych szczepionek, natomiast w przypadku COVID - tak krótki okres testów, brak odpowiedzialności prawnej producenta w przypadku powikłań oraz cala szopka związana z pandemia. sprawia ze z pewnością nie zaszczepię się w pierwszym rzucie (natomiast jesli rachunek zysków i strat - np brak możliwości podróżowania zmusi mnie do tego, w przyszłości zastanowię się nad
  • Odpowiedz
@proszebardzo2 no oczywiście xD na pewno taka polska prokuratura by przyznała rację że rząd z kartonu #!$%@?ł np. logistykę. Albo że pielęgniarka źle zrobiła zastrzyk lub lekarzowi nie chciało się zrobić porządnie badań. Na pewno po ewentualnej śmierci bardzo szybko lokalne sądy ustala co i jak zostało #!$%@? xDDDD
  • Odpowiedz
@Mindsphere: No dobrze może to i brak wiedzy biologicznej i naukowej dlatego powinniśmy pod tym względem zaufać rządowi. Do rządu nie mam zaufania i nie mam czasu na analizowanie i douczanie się czym ta szczepionka jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaszczep się i zdaj relacje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mindsphere: wiesz, niemcy też kiedyś prowadzili badania naukowe na zagranicznej ludności

tylko się nie udław tą szlachetną wiedzą kiedy odpalą ci się działania nieporządane, wtedy będzie czas na dławienie się z innego powodu
  • Odpowiedz
@Ranger: 0,2% z czego większości ludzi starych i/lub schorowanych, jeśli jesteś młody i zdrowy to przekręcenie się na covida jest skrajnie mało prawdopodobne, czy może coś pokręciłem?
  • Odpowiedz
@Muszynski_Jan:

I cyk narkolepsja jak po szczepionkach na ptasią. :D


Na świńską*.

No ale głąby myślą, że coś wiedzą, bo im tak w telewizji mówią, więc tak musi być :D.

@czesu:

Dokładnie tak. Sars-Cov-2 jest wyjątkowo łagodnym wirusem. Trzeba być schorowanym lub wiekowym, aby był wstanie coś zrobić.
  • Odpowiedz