Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@xVolR: może zacznij coś robić? Książkę przeczytaj, pójdź na spacer. Może jakieś większe sprzątanie pokoju, może urządz swój pokój w jakiś przytulny sposób?

Nawet obejrzyj jakimiś film z twoim ulubionym aktorem. Nic nie robienie, a dokładnie przeglądanie bezmyślnie internetu to najgorsze co może być, przy tym nawet nie odpoczywasz tyko psychicznie się marnujesz
pójdź na spacer


@kamilek98PL: na moim zadupiu to nie ma gdzie łazić, 2 ulice na krzyż

Może jakieś większe sprzątanie pokoju, może urządz swój pokój w jakiś przytulny sposób?


Nie ma czego sprzątać, mam w miare czysto, urządzać nie mam po co jak i tak mi tylko potrzebne biurko i łóżko.

Nawet obejrzyj jakimiś film z twoim ulubionym aktorem


Filmy są za długie, nie umiem usiedzieć 2h przed ekranem nie pauzując
@xVolR wiem, że to źle zabrzmi, ale weź się w garść stary. Mógłbyś nawet nie wiem do jakiejś żabki iść i tam przeglądać wykop i chodzić bez celu, a przynajmniej byś mamę odciążył.
no ale dlaczego nie pójdziesz do jakiejś pracy jaki jest powód?

Mógłbyś nawet nie wiem do jakiejś żabki iść


@Positano1: @Sear14: a na #!$%@? mam iść do gównianej roboty? do pracy sie chodzi, albo jak sie ma pasje, albo jak sie potrzebuje hajsu. Ja nie głoduje, starzy biedni nie są i nie jestem dla nich dużym obciążeniem, mam iść do pracy dla samej pracy? Kult #!$%@? widze wiecznie żywy
@xVolR: po prostu z racji tej, że rodzice zapewniają byt i sprawy materialne, najzwyczajniej w świecie nie ma co cię motywować do roboty, to zrozumiałe. Wspomniałeś, że rodzice nie są biedni, więc zapewne też muszą być ogarnięci. Tu rodzi się pytanie. Czy ogarniętym, inteligentnym rodzicom po prostu coś w tobie nie gra, że ciągle neetujesz i siedzisz w piwnicy? Siłą rzeczy widzą i wiedzą jak żyjesz.