Wpis z mikrobloga

W sumie tak jak obstawiałem. 90 - 92 na metacriticu. Na razie siedzi 90%. Może jeszcze ulec drobnej poprawie po premierowym patchu. Wiedźmin 3 też nie jest w topce na metacriticu, ale ta produkcja przebija inne tytuły pod względem ocen użytkowników. Dla porównania rdr2 ma 97% od recenzentów i 84 od graczy. Wiedźmin 3 93% i 94% użytkowników. Ciekawe jak będzie w przypadku cyberpunka. Zakładam, że będzie trochę gorzej na początku, ale i tak po pewnym czasie się to zrówna z ocenami recenzentów.
#cyberpunk2077
  • 3
@ganos: pewnie będzie bardzo dobbrze. Najważniejsze jest to, że początkowe oceny i recenzje opisują to czego najbardziej chciałem się dowiedzieć czyli multum rzeczy do roboty, tak wiele, że nawet niektóre są totalnie nie potrzebne i polegają tylko na samym pociągu do sprawdzenia danych rzeczy i kierowania postacią tak jak ci się podoba, bez przymusu.
@ganos: Zgodnie z recenzjami błędów jest tak dużo, że ten day 1 patch nie zmieni jakoś super dużo. Miejmy nadzieje, że usunie rzeczy, które blokowały zakończenie gry recenzentom. Wygląda na to że błędów jest pełno. Pewnie poczekamy z pół roku zanim gra dojrzeje :) Co oczywiście nie będzie mi przeszkadzało zacząć grać w czwartek! :D
@wsik: No mnie te błędy trochę smucą. Co prawda nie nabyłem gry jeszcze (wyznaję zasadę - remember no preorders). To jednak chciałem zagrać w okolicy świąt. Też są różne opinie dotyczące niektórych aspektów gry. Tvgry bardzo chwaliło model jazdy, walkę a np. Rojo, który czasem wykazuje bezkrytyczny zachwyt nad niektórymi grami te elementy uznał za średnie.