Wpis z mikrobloga

@Adrian00: Serio? Nie wiem ile godzin przechodziłem z psami żeby kupić pierwszy aparat. Więc #!$%@? jak ktos chce. Jak bardzo będziesz chciał to zarobisz.
  • Odpowiedz
@luxkms78: Moim zdaniem nie warto wspomagać ludzi korzystających ze szlachetnej paczki, bo znam kilka rodzin korzystających z niej i każda z tych rodzin to ultrapatusy nie próbujące nawet poprawić swojej sytuacji. Jeżeli większość korzystających ze szlachetnej paczki rodzin jest taką właśnie patologią, to xD
  • Odpowiedz
@Adrian00: Sam chodziłem, pytałem i prosiłem. Podejrzewam że ludzie się litowali i dali tą dyche czy dwie. Tylko trzeba chcieć a nie prosić, czy wymagać.
  • Odpowiedz
Może by jej wystarczył i tani kompakt tylko nie zdaje sobie z tego sprawy.


@Adrian00: no to trochę słabo z tymi zainteresowaniami, skoro nie orientuje się w kwestii jedynego narzędzia, które na start jest jej potrzebne. Tak jak napisałem wcześniej - "lustrzanka" to synonim klasy w oczach takich nastolatek i sam fakt, że nie ma tam "aparat fotograficzny" tylko konkretnie "aparat lustrzanka" wiele mówi o tym, że to ma być
  • Odpowiedz
@anzelmbohatyrowicz: Mnie wychowawaczyni nie lubiła, a jeszcze szlachetna paczka organizowana międzyklasowo mnie dobiła. Trafiła się rodzinka, która miałam 2 dzieci i kolejno w prośbach leciały: terabajtowy dysk (wtedy to było warte 1k), jakaś nowa konsola i takie tam. Głośno powiedziałam, że nawet jeśli mama da mi kase to ją nie przekażę, bo ja choć z biednej rodziny nie jestem to takich rzeczy nie dostaje na gwiazdkę i sama sobie muszę
  • Odpowiedz
Byłem wolontariuszem przez kilka lat. Z perspektywy czasu jak ruszyło 500+ to nie ma już skrajnej biedy, jedynie pojedyńcze przypadki zrządzenia losu doprowadzają ludzi na skraj ubóstwa. Większość to roszczeniowe lenie i nieroby. W ostatnich dwóch latach nie włączyłem żadnej rodziny do Paczki. Ale racjonalnie myślących wolontariuszy jest niewiele, większość to bardzo młodzi ludzie, którzy bardzo łatwo łapią się na te brednie, które opowiadają ludzie na spotkaniach... Niestety SzP już od kilku
  • Odpowiedz