Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o lustrzankę to jeśli dziewczyna jest zainteresowana na poważnie fotografią to nie jest taki oburzający pomysł. Co innego jeśli chce po prostu mieć albo cykać samojebki.


@Adrian00: tutaj sporo zależy, bo do rozpoczęcia przygody z ambitniejszą fotografią niż selfie i zdjęcia z imprezy czy wycieczki nad morze nie potrzeba koniecznie lustrzanki. Może dziewczyna rzeczywiście już coś działa w temacie, a sprzęt ją coraz bardziej ogranicza i lepszy aparat
  • Odpowiedz
  • 2
@luxkms78 Akurat poza tą lustrzanką i roszczeniowym tonem to lista potrzebnych rzeczy jest chyba w miarę okej. Wiadomo, może to jakaś niepracująca patologia, ale może być też tak, że kobieta samotnie opiekuje się córką i babcią. Krem na odleżyny może wskazywać, że babcia jest leżąca. Ja bym się wstrzymała z osądzaniem, bo choć ton wypowiedzi jest bardzo nie na miejscu to jednak jestem w stanie wyobrazić sobie rozgoryczenie kogoś, kto potrzebuje
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: Zgadza się, trudno wywnioskować z opisu dlatego ja jestem zachowawczy i nie potępiam dziewczyny jak większość tutaj.

"Niewdzięczna patologia chce czegoś więcej niż żarcie i ubrania. Do roboty nieroby!!!"


Ale oczywiście dziewczyna może po prostu chcieć wykorzystać sytuację bo za darmo. Albo jej matka.
Ja tam dziewczyny oceniać nie zamierzam. Oczywiście nikt nie ma obowiązku finansowania takiej paczki.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@luxkms78: i powiedzcie mi potem że ludzie biedni są biedni bo jacyś źli kapitaliści ich wyzyskują. Większość biednych osób jest biedna bo nie ogarnia finansów. Oni potrzebują edukacji, a nie pieniędzy. Znałem osoby robiące na dwa etaty na czarno przez pół miesiąca, ciągnęli hajs od państwa, z dniem wypłaty brali więcej wolnego, zaczynali hinlife, imprezki, nowy telewizor, jakieś badziewie które sprzedają wszędzie, ale kasy starczało im na pół miesiąca. Potem
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire Intencją Szlachetnej Paczki nie jest zapewnienie pierwszych potrzeb, tylko zrobienie biednym rodzinom prezentu, na który same nigdy nie mogłyby sobie pozwolić, chyba że coś się zmieniło i mnie ominęło. Faktem jest, że dla ludzi żyjących w nędzy, marzenia najczęściej pokrywają się z pierwszymi potrzebami, ale tak wcale nie musi być. Zarówno lustrzanka, jak i gitara czy klocki lego dla biednego dziecka/nastolatka to jest coś, co się na taką paczkę kwalifikuje.
  • Odpowiedz
W domu brud, nie ma butów, kurtek , jedzenia - ale daj Pan nowe elektroniki.


@Slimshader: jak tak czasem przeglądniesz jak ludzie fotki ze swojej chaty wrzucają tu na mirko, to można powiedzieć, że duża część ludzi tak żyje. W domu #!$%@? chlew, komuna, meble z PRL, ale #!$%@?. Jest nowy xbox i telewizor 60"
  • Odpowiedz