Wpis z mikrobloga

Wykopowe przegrywy: MĘŻCZYŹNI W POLCE SĄ SZKALOWANI BO NIE MOGĄ WYRAŻAĆ SWOICH UCZUĆ I EMOCJI, SAMOBÓJSTWA ITP.

Też wykopowe przegrywy: HAHA AAA JAKI KUKOLD PŁACZE XDDDD BEKA

Oryginalny wpis i tego typu komentarze wyszły spod tagów #szarpankizzyciem #przegryw #bekazlewactwa
W rzeczywistości mamy tutaj #dyskryminacjamezczyzn #shitwykopsays i typową #bekazprawakow

@Bishop3 bardzo trafnie to ująłęś.

#neuropa #gorzkiezale
Pobierz saakaszi - Wykopowe przegrywy: MĘŻCZYŹNI W POLCE SĄ SZKALOWANI BO NIE MOGĄ WYRAŻAĆ SW...
źródło: comment_16071864737Rks2gzJDNUHkrhQFoBMn2.jpg
  • 102
ale musisz być pusty, skoro wszystko sprowadzasz do ilości pieniędzy zarobionych w czasie


@EgzeQTroll: Jeśli przeczytasz post, który napisałem przed odpowiedzią do Ciebie, dojdziesz do wniosku, że tak średnio sprowadzam do pieniedzy - smieje sie tylko z faktu, że Twoj wyrzyg jadu nie ma najmniejszego sensu, bo nic nie zmieni, tracisz czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z twojego punktu widzenia Bezos jest najbardziej wartościowym człowiekiem na świecie.
Biedne kobiety takie uciskane, toksyczna męskość i tak dalej


@Niski_Manlet: Znaczy wiesz, zmuszanie kobiet do rodzenia martwych płodów, albo takich, co umrą trzy sekundy po porodzie świadczy o obłąkaniu, więc to chyba naturalne, że walczy się z wyrokiem TK. Tu nie ma żadnej pułapki z drugiej strony - on nie plaszczy sie przed kobietami, tylko nie zgadza się z robienia z kobiet inkubatorów. Jeśli nie wiesz, to jego rodzina też prawdopodobnie
smieje sie tylko z faktu, że Twoj wyrzyg jadu nie ma najmniejszego sensu, bo nic nie zmieni, tracisz czas


@ziumbalapl: to ja teraz się śmieje z ciebie, bo twój wyrzyg pseudointeligentnego bełkotu nic nie zmieni, tracisz czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poczujesz się lepszy przez dwie minuty - w czym czasie on zarobi kolejne tysiące XDDD


Czuję się lepszy nie dlatego, że jest ,,kukoldem" tylko dlatego, że
Wspomniałem, bo frustracja bierze się właśnie stąd, że odczuwasz dyskomfort z faktu, że ktoś do kogo odczuwasz niechęć odnosi taki sukces. Musi boleć.


@ziumbalapl: ło #!$%@? i ty masz czelność mówić mi, że obalam chochoła? xD Nigdzie nie wspomniałem, że boli mnie to, że ktoś za kim nie przepadam odniósł sukces. Czyli skoro nie lubisz Bosaka, to na pewno mu zazdrościsz, bo odniósł sukces w polityce ( ͡° ͜ʖ