Wpis z mikrobloga

Można wiedzieć gdzie pracujesz?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: a po co Ci ta wiedza? Jakie wnioski zakładasz wyciągnąć z tej informacji?

Powinni ci jeszcze zapłacić za to, że je ściągasz.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: możesz to rozwinąć?

Paliwo też powinno być po 1,50


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: co ma cena paliwa do ceny ebooka? Jak tylko KONSTRUKTYWNIE się wypowiesz na temat ebooków to chętnie porozmawiam z Tobą na temat tego ile Polacy płacą za paliwo.
a po co Ci ta wiedza? Jakie wnioski zakładasz wyciągnąć z tej informacji?


@321_654: Bo może twoja praca też powinna być niskoceniona bo ja chcę mieć tanio to co robisz.

możesz to rozwinąć?


@321_654: Tak. Ściągasz i przelewają ci pieniądze na konto.

co ma cena paliwa do ceny ebooka?


@321_654: Produkt jak każdy inny na rynku.

Jak tylko KONSTRUKTYWNIE


@321_654: Dobrze, że ty się konstruktywnie wypowiadasz. "Ebook powinien
@321_654: swiatczytnikow.pl i ustawić sobie alerty cenowe. Mam taką regułę - albo 50% zniżki albo (jeżeli ebook i tak jest względnie tani i na 50% nie ma co liczyc) 15 zł za ebooka. (czasem jak mi bardzo zależy to nagnę reguły i 40%/20 zł).

Żądanie płacenia tyle samo (albo i więcej, bo i tak bywa) za wydanie elektroniczne i fizyczne to barbarzyństwo i rozbój w biały dzień.
Bo może twoja praca też powinna być niskoceniona bo ja chcę mieć tanio to co robisz.

Dobrze, że ty się konstruktywnie wypowiadasz. "Ebook powinien kosztować 8 zł bo tak"


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie będę Ci tłumaczył dlaczego ebook powinien być tańszy niż tradycyjne wydanie papierowe. Nie będę wspominał też o koszcie wytworzenia, druku, marżach pośredników, transporcie, kosztach magazynowania, pakowania itd itd. Takie rzeczy powienies sam wiedzieć skoro postanowiłeś udzielić się pod moim wpisem.
@321_654: według załączonego zdjęcia koszty dystrybucji + druku to raptem jakieś 15% ceny. 50% ceny to prowizja księgarni, która dotyczy zarówno ebooków jak i wydań papierowych. Jednak mało kto sprzedaje na swojej stronie książki. Zgadzam się, że eBooki powinny być tańsze, ale w rzeczywistości to mogłaby być różnica 40 zł papier vs 30 zł e-book.
Pobierz Cinkito - @321_654: według załączonego zdjęcia koszty dystrybucji + druku to raptem j...
źródło: comment_1607159530yTPtfTISowedZP69y7bcC2.jpg
@321_654
A ile kupujesz miesięcznie ebooków?.
Jak więcej niż jeden to możesz wykupić abonament w jednej z platform(legimi, empik go)
Ja osobiście mam w legimi roczny abonament na ebooki i miesięcznie wychodzi mi 32,99 zł. W zamian mam dostęp do dużej ilości ebooków.

Mi to pasuje bo czytam więcej niż jedną książkę miesięcznie.