Wpis z mikrobloga

Siedzi ktoś z mireczków w Scope Fluidics? Jaki jest Wasz odbiór dzisiejszego ESPI i czatu z zarządem? Ja oddałem na otwarciu po 162 bo obiecałem sobie po pierwszym przełożeniu że na kolejnym wyrzucam. Nie widzę tam w najbliższym czasie miejsca na wzrost, szczególnie że im te panele nie działają tak jak miały. Dopuszczałem przesunięcia niezależne od nich, ale powody techniczne przesunięć są dla mnie dyskwalifikujące (a przynajmniej przy wycenie ~160-170 za akcję).

#gielda #scpfl
  • 7
@mlecznyadasko: wystarczy spojrzec na spółki takie jak braster, nestmedic, cormay czy infoscan zeby z duzym prawdopodobieństwen przewidziec jak to będzie. troche dziwne ze nie opychales powyzej 200
@dzihau: Z drugiej strony masz Ryvu i ostatnio OAT. Do tego trzeba dodać że do pierwszej wtopy z przełomu czerwca/lipca szli zgodnie z harmonogramem i nie było powodów żeby ten projekt nie skończył się pozytywnie.
@mlecznyadasko: celowo podałem spółki ktore pracowały nad innowacyjnymi urządzeniami medycznymi nie lekami jak OAT czy Ryvu. Jedyna spółka na GWP ktora zrobiła deal na wlasnym urządzeniu jest airway (sprzedał swoj produkt do teleflexa w 2017, ale oni mają jednego Żymianina w zarządzie) cała reszta to pisanie palcem po wodzie