Wpis z mikrobloga

@goferek: Ja się zajmuję między innymi budowami wod-kan po różnych wioskach i niemal za każdym razem zdarza się jakiś jaskiniowiec który nie zgadza się na podłączenie do sieci mimo, że jest to prawie w 100% finansowane przez gminę, jedyne co to jak już to musi zapłacić kilkaset zł. Nie wytłumaczysz imbecylowi, że jak np on zdechnie to przyszli mieszkańcy chcąc się podłączyć będą musieli wyrzygać kilka-kilkanaście tys. za indywidualny projekt i
  • Odpowiedz
Bardziej obstawiam nie chęć do przekopywania ludziom działek niż ze złe 5g i światłowody foliarskie.

Tak było u nas i ostatnim osoba które się nie zgodziły sądownie zabrali ten kawałek ziemi.


@Darknes17: "nie chęć" o #!$%@?
  • Odpowiedz
@Przygrywnafide: a u mnie światłowód już jest ułożony, skrzynki na słupach, wszystko prawie gotowe od ponad roku, ale jak się dowiedziałem to dostawca czyli #orange dopiero może w przyszłym roku nas podłączy do tego światłowodu, się zobaczy bo #koronawirus więc nie wiadomo w sumie kiedy () Obecnie trzeba płacić za telefon stacjonarny bo jest potrzebny do internetu+zawrotne 20 mb/s i płace około 100 zł ( ͡°
  • Odpowiedz
Pewnie babki stare mówiły: nie kcem, a komu to potrzebne a na co.. mnie dobrze jest jak jest wazne zeby duda rzadzil i 13ka byla nic wiecej nie trzeba
  • Odpowiedz
@Przygrywnafide: miałem to samo. Nie wiem czemu oni kojarzą to z 5G, a 5G to wiadomo białaczka, śmierć, kontrolowanie umysłów itp. Najważniejsze, że moja wieś jest strefą wolną od światłowodu xDDD
  • Odpowiedz
@Jin: Niemcy to maja mnostwo Dsla (jak u nas Neostrada) czy VDSL, jakis vectoring, g.fast byle probowac puscic wieksza predkosc po kablu telefonicznym. To nie jedyny kraj, zobacz jak Wielka Brytania jest do tylu w porownaniu do nas pomimo tego, ze maja wiecej mieszkancow. Mowie tutaj o calej Brytanii, nie tylko samej Anglii.
  • Odpowiedz