Wpis z mikrobloga

70-letnia sąsiadka nie chciał podpisać, bo "ona tego nie używa", przez co nie ma światłowodu w ogóle.


@Eigerstand: Ech ja mam nadzieję, że u mnie żaden taki cymbał się nie trafił. (,)
  • Odpowiedz
@Przygrywnafide: autentycznie mój kumpel-ciemna strefa upierał się, że będziemy mieć w bloku nowe światło- bo postawili skrzynkę z napisem „światłowód” i pamietam do dzisiaj jego słowa „światło-wód, co ty głupi jestes?” ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Przygrywnafide u mnie chcieli anteny stawiać i się nie chcą zgodzić ludzi bo się głupot nasłuchali, a tak to narzekają na zasięg że wiecznie go nie ma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Przygrywnafide: u mnie położyli ostatnio światłowód, ale nikt się do niego nie przyznaje, więc i tak #!$%@? z tego.

Okoliczne wioski z 3 lepiankami na krzyż mają od dawna z jakiegoś programu z UE, bo nie miały internetu w ogóle, a tutaj trzeba się męczyć z neostradą "do 10Mb"
  • Odpowiedz
@Przygrywnafide: U mnie w mieście powyżej 250 tys. mieszkańców jest podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W bloku mamy wspólnotę mieszkaniową, ale w jednym bloku mamy dwie wspólnoty XD Na początku wszyscy się zgodzić nie chcieli na światłowód Orange "bo to im niepotrzebne". Argument, że może ktoś inny by chciał nie miał znaczenia. Skończyło się na tym, że w jednym bloku dwie pierwsze klatki mają światłowód, a klatki
  • Odpowiedz