Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@Zlpnc: z Charliem widziałem wszystkie odcinki i chyba nie miałem ani razu uczucia że serial obniżył poziom czy coś. Bawił każdy odcinek. Z Kutcherem nawet nie wiem czy widziałem cały sezon bo mnie znudził. Główną zaletą tego serialu był właśnie Charlie, bez niego nie było powodu do oglądania.
  • Odpowiedz
@Farorz : dlaczego Charie zniknął z serialu?

Fun fact: gruby dzieciak z tego serialu został turbokatolikiem i prosi aby go (serialu) nie ogladac bo to "bezbozna ohyda" czy jakos tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Spacefrogx: zachlany i zaćpany występował, wiecznie na planie były z nim problemy, ale przymykali oko na to bo serial miał ogromną widownię. Zarzadał podwyżki, chociaż i tak był najlepiej opłacanym aktorem sit omów w historii. Producenci mieli już go w końcu dość
  • Odpowiedz
  • 1
@Zlpnc w końcu ktoś to napisał. Ciągle przewijają się tematy "przyjaciół" i tym podobnych a to Charlie nieprawdę rządzi. Oglądałem odcinki jeden za drugim. No a jak pisaliście z kucherem to już nie było to samo.
  • Odpowiedz
  • 0
@skrzacik320: Kurde, właśnie skończyłem ostatnio oglądać trzeci raz wszystkie sezony z Charliem, ale jakoś nie zwróciło to mojej uwagi. No nic, trzeba odpalić jeszcze raz xD
  • Odpowiedz