Wpis z mikrobloga

Ja to zauważyłem już jakiś czas temu i chyba nawet wspominałem tutaj. Niemcy, które są do nas przyjacielsko nastawione, są objeżdżane od kampanii Dudy regularnie - ostatnio codziennie. A Rosja? Głucha cisza. Jedynie rok temu non stop nadawali na Konfederację, że to „ruskie onuce”. To chyba takie odwrócenie uwagi...

#4konserwy #neuropa #bekazpisu #konfederacja #polityka #rosja #niemcy
r.....6 - Ja to zauważyłem już jakiś czas temu i chyba nawet wspominałem tutaj. Niemc...

źródło: comment_1606943990r49WvBaKPWBwDllWU2hvqE.jpg

Pobierz
  • 23
@rorf46: Pisałem o tym od kiljku lat zwracajac uwage na działalnosc tych organizacji w stylu reduta obrony dobrego imienia itp majacych rzekomo walczyc o wizerunek Polski. Oni wynajdywali zwroty ''polskie obozy'' nawet w małych tytułach ale w zachodnich krajach co wywoływało wsciekłosc u Polaków i antyzachodnie komentarze. W przypadku gdy grubsze wypowiedzi wyszły z Rosji to te organizacje to ignorowały nawet gdy chodziło o telewizje ogladane przez dziesiatki milionów widzów.
@rorf46: Tutaj powód jest prosty 90% Polaków nie lubi Rosji Putina, ale Niemcy są lubiane przez ponad połowę, więc ich trzeba obrzydzać, jeśli Polacy odwrócą się od Niemców to zostanie tylko sojusz z USA i o to PIS chodzi.
Dla mnie zaskakujące jest jeszcze to ile rosyjskich produkcji jest emitowanych na TVP1. Nie wiem czy to jakieś podprogowe działanie?