Wpis z mikrobloga

@FPmaster: #!$%@?ąc od słowa Polaczki, którego nie trawię..

Polacy Cebulacy na konsoli wartej 280złotych narzekają, że produkcja kosztująca 280złotych będzie źle chodziła.
Nie odkładał jeden z drugim przez 7 lat 25złotych miesięcznie to teraz musi popłakać, że jego konsola z 2013 roku nie wyrabia i gra wygląda źle. Dodatkowo jest to gejplej z #!$%@? wersji i śmieszne jest, że zawierzają złodziejowi, a pomijają oficjalne fragmenty rozgrywki.
@FPmaster: Gracze to generalnie dno intelektualne, dodaj to jeszcze polską zawiść i upośledzenie - masz wynik tego dlaczego polscy gracze z takim żarem atakują CP2077, zapewne tacy to pewnie myślą że gierki powstają od tak od klikania w kąkuter.
@FPmaster: Ostatnio wyskoczył mi na Facebooku jakiś anglojęzyczny artykuł o Cyberpunku (chyba na PC Gamerze) i o tym, ile już się czeka na tę grę od chwili wypuszenia pierwszego trailera. Z ciekawości zajrzałam w sekcję komentarzy, nastawiając się oczywiście na tonę narzekań, a tymczasem zobaczyłam same normalne, a nawet miłe wypowiedzi. Sporo osób jest świadoma, że jest bardzo duży hype i ogromne oczekiwania, których CDPR raczej nie spełni, ale generalnie nikt