Wpis z mikrobloga

#konfederacja #bekazlewactwa #mentzen
Konfa kolo 10% w sondazach i juz szczekacze odpalone. Pisowcy wrzucaja jakies tweety o pieniadzach, ktore konfa chce zabrac ludziom przez zabranie 500+, peowce szczekaja, ze beda nas wyprowadzac z Unii, a karawana jedzie dalej.

Piekna sprawa sluchac tych wszystkich licytacji socjalnych, a potem w kontrze do tego Mentzena, ktory mowi, ze nie chce zadnej waloryzacji 500+, nie chce kredytow 2% i 0% i innych papierkow na zeroemisyjnosc domow. Piekny bol dupska ze strony PoPisu, jak to moze tak byc, ze konfa mowi, ze nie bedzie socjalow i ma 10%, ludzie budzcie sie! My wam chcemy dac, a oni wam nic nie daja, glosujcie na nas! xD #polityka
  • 159
@93michu93 może i nie chce kredytów za to chetnie wprowadzi chrześcijański szariat i zrobi łaskę z połykiem Władimirowi Putinowi.

Ja odrobinę szanuje konfiarzy którzy mówią że chcą zamordyzmu i są fanatykami - przynajmniej są szczerzy, sami sobą i innymi - najbardziej gardzę tymi co sobie mordę wolnością wycierają i robią fikołki olimpijskie by obronić swojego guru, nienawistna podstępna sekta.

10% szurów, fanatyków religijnych oraz zawiedzionych egzystencją inceli, super elektorat.
Gdyby depresyjne 15
na wykopie też szczekaczki pracują pełną parą. "Uga buga katoliban, konfederoSSja, uga buga szariat!". Dzień jak co dzień, ale dziwię się, że nie masz tych odklejeńców na czarnej liście, jak np. tego pajaca nade mną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@USSCallisto: wiesz co, ja nie wrzucam bo potem przy swiatecznych spotkaniach z rodzina mam odklejencow, ktorzy nie zaglosuja na Tuska bo klamca i niemiec, a z drugiej
Bosak i Mentzen są z PO? xD


@aarahon: albo napisales cos bardzo inteligentnego i nie zrozumialem albo bardzo glupiego i tez nie zrozumialem.

i to jest właśnie to, mówi to Mentzen a nie konfederacja.


@aarahon: jak posluchasz sobie narodowcow to zobaczysz, ze Bosak w 2 lata jest wiekszym liberalem niz Tusk z 2008 roku. Aktualnie nawet narodowcy potrafia zobaczyc, ze te wszystki 500+, 13/14 emerytury dzialaja proinflacyjnie. Tylko Tusk z
@93michu93 nie wiem co to za argument skoro obiektywnie kolejne 30 lat rządów PiSu i PO na zmianę jest znacznie lepsze niż ćwierć kadencji post XIX wiecznej, fanatycznej religijnej, neofaszystowskiej partyjki dla mniejszości rosyjskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika Konfederacja.

@luke-dolla7 no tak, jeśli mamy do wyboru ten "kwartet" a Konfederację to jak najbardziej.
jak bym miał formułki z notatnika to bym cię namawiał do zagłosowania na konfederację bo niskie podateczki a drugą ręką liczył ruble za wpis.


@NoJakNieJakTak: ile za ten wpis dostaje? To sie gdzies numer konta podaje i ruble same splywaja? Mozna w innej walucie przyjac zaplate? Mam konta walutowe ale akurat nie w rublach. Wtedy mi przepada zaplata? Musze to wliczac do PITu? Jeszcze 32% bede musial z tego oddac?
jeszcze trochę aż pokolenie komuny wymrze i skończą się patoobywatele co myślą że państwo dej bo mi się należy


@luke-dolla7: mi sie wydaje, ze to myslenie zyczeniowe, zobacz, ze wiele mlodych ludzi, ktorzy sie zawiedli i nasluchali o pieknym socjalizmie oczekuje dochodu gwarantowanego, podniesienia podatkow prywaciarzom, mieszkania prawem, a nie towarem i innych takich rzeczy. Moim zdaniem nawet jak babcie, ktore glosuja na PoPis umra to i tak zawsze bedziesz mial
najlepiej zapytaj @L3stko i @kleopatrixx

Odpowiedz


@NoJakNieJakTak: no to najpierw mi robisz nadzieje na jakies pieniazki, a teraz mi piszesz, ze mam kogos innego pytac? To wiesz jak to dziala, czy z dupy wziales? Wiesz jaka to jest umowa? Czy musze konto na slupa zakladac bo na czarno itd? Masz jakies informacje o tych wyplatach w rublach czy tylko piszesz bo ktos inny tak napisal i wbilo ci sie w glowe?