Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins: A jak ci się jeździ na DSG? Ja już na nic innego nie chciałbym wymienić. Chociaż z drugiej strony nigdy nie jeździłem autem innej marki ze skrzynią dwusprzęgłową. Jakiej marki automat jest teraz uważany za najlepszy?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal42: ja akurat mam 1.4 TSI w manualu bo taki był dostępny z wyprzedaży rocznika ( ) wcześniej jeździłem Nissanem z CVT i wolnossącym 2.5 i uważam że to było super połączenie. Ogólnie jak bede sprzedawał golfa to biorę Hundaia i30N tylko czekam aż wprowadzą wersję dwusprzęgłowym automatem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pawelkoszalin2: 11 sekund do zielonego i ręczny zaciągać bo królewicz moze dostać po oczach? Hamulec Nożny jest wygodniejszy. Nie bede specjalnie zwijać podłokietnika aby zaciągnąć ręczny na max 90 sekund a machać skrzynia z D na P nie zamierzam. Przecież i tak stoisz to nawet jeśli cie bardzo oslepia to wypadku nie spowodujesz. Trochę z dupy masz żale. Na następny raz trzymaj większy odstęp łatwiej będzie ci płynnie ruszyć
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: Mam też Hyundaia i20 z 2015, ale muszę przyznać że nie za bardzo byłem zadowolony z obslugi w salonie. Dwa razy chcieli mnie w wała zrobić. Między innymi przy odsprzedaży starego auta i na wyposażeniu. Nie jestem też zadowlonoy z twałości wnętrza w Hyundaiu, ale pewnie w i30 jest lepiej oraz przez 5 lat pewnie się poprawili.
  • Odpowiedz
@pawelkoszalin2: U mnie przy skrzyni manualnej jest auto hold, korzystający z elektrycznych zacisków i kiedy działa to swieci się stop. Zeby się nie świecił musiałbym włączyć postojowy (silniczek elektryczny zaciągą wtedy linkę) co jest niewygodne ze wzgledu na koniecznosć przyskania przycisku przy zatrzymaniu i ruszaniu i ogranicza czas reakcji, szybciej zwalnia elektryczny postojowy niż ręczny który zwija linkę
  • Odpowiedz
@bendarowski: Jak jeździsz jakimś wypierdzianym fiatem punto ze zmatowiałymi lampami halogenowymi to jak zobaczysz normalne światła to jakbyś Hiroszimę w 45 widział. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz