Wpis z mikrobloga

chcesz powiedzieć, że te systemy są tak głupie że działają na hamulcu zasadniczym, ale na pomocniczym już nie działają?

@eloar: Nie wiem czy to jest głupie ale wiem jak działa w autach którymi jeździłem i działa raczej na zasadniczym. Zaleta: odblokowuje natychmiast (zawór w bloku ABS/ESP zrzuca ciśnienie) , a blokowanie na pomocniczym jest wolniejsze (serwomotor)
@ostatniwrankingu: na zdjęciu jest taka perspektywa, że wygląda jak bym siedział na zderzaku tego auta, tam jeszcze jedno auto by się zmieściło :)

@pawelkoszalin2
Nie wiem jaką musiałbyś zastosować perspektywę aby udowodnić, że nie stoisz blisko auta przed tobą... Skoro twoja maska zaczyna przykrywać widok na dolną część zderzaka auta przed tobą, a zdjęcie wykonane jest nad kierownicą czyli mniej więcej na wysokości wzroku. Ogólnie mówiąc blisko ale na pewno auto
Może szkodzić wrzucanie N podczas jazdy ale tutaj zdania są podzielone bo pompa oleju w skrzyni jest smarowana z wału silnika więc nawet tocząc się na N skrzynia ma normalnie smarowanie.


@elemenTH: Większość skrzyni na N nie ma ciśnienia. Zawór regulacyjny jest w pełni otwarty i jest jedynie ciśnienie szczątkowe, dla tego nie powinno się toczyć na N. Ale są też skrzynie gdzie ktos pomyślał i zawór utrzymuje ciśnienie jeśli tylko
@pawelkoszalin2 ojej chlip chlip niedługo czerwone światło na skrzyżowaniu będzie za bardzo oślepiało biednego kierowcę i trzeba będzie mu w szybę pukać, że już może jechać :<<<<
Przesiądź się na rower jak ci takie rzeczy przeszkadzają
@PDCCH: no potwierdzasz co napisałem, toczyć się na N nie bardzo sam tak nie robię ale jak stoję chwilę dłużej to czasami wrzucam na neutrala bo skrzyni to w niczym nie szkodzi.
Przecież kierowca za wami jest oślepiany.


@pawelkoszalin2:

Pomyśleć, że mnie prawie gościu z WORDU #!$%@?ł za takie farmazony podczas zdawania egzaminu, bo:

HURRR DURRR NIE ZACIONGASZ RENCZNEGO NA SWIATLACH, W OGOLE WIESZ CO TY ROBISZ?


tylko nie miał do tego podstaw, bo nie ma tego w przepisach. Sorry, ale wolę ruszać bardzo płynnie ze świateł, a nie jak te muły co ręczny zaciągają, a no i

PS automaty same wbijają światła