Wpis z mikrobloga

@polik95: gardź rządem, to oni są mistrzami w podziale Polaków, tak żeby skorzystać na kłótniach. Kolejno nastawia przeciw sobie kolejne grupy ludzi: lekarzy, pielęgniarki, rolników, seniorów, nauczycieli, kobiety... Karakan w pełni korzysta z polityki "dziel i rządź"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
"gardzę ludźmi"
Wszystkimi? Bo zobaczyłeś osobę w sklepie ponad 60 lat i #!$%@?łeś zdjęcie z przyczajki? Normalny jesteś?
Mają przywilej 10-12 a nie zakaz w pozostałych. Byłoby miło jakby tam chodziło w większości i docenili, ale nie można linczować kogokolwiek za to że tego nie robi.
  • Odpowiedz
Jak ja gardzę ludźmi


"Pogarda, @polik95, to przywilej ludzi światłych i rozumnych. W innych przypadkach jest przejawem zwykłego gówniarstwa i ciemnoty. Głęboko w rzyci mam twoją szczeniacką pogardę." ;)

Gardzić to możesz rządem, nie ludźmi będącymi takimi samymi ofiarami tych idiotów jak Ty.
Jan nie mogę kupić sobie Serwera między 10-12 i nie winię tych ludzi, im te godziny też mogą kompletnie nie pasować.
  • Odpowiedz
@polik95: miałam podobne odczucia jak kiedyś poszłam ok godziny 13 do supermarketu. #!$%@? ledwie pełzajacego pruchna, które przyszło po JEDNĄ DROŻDÓWKĘ
  • Odpowiedz
Jestem w sklepie specjalnie przed tą #!$%@? godziną dla seniorów. Aktualnie połowa ludzi których mijam to starzy ludzie. #!$%@? że za godzinę będą mogli sobie praktycznie bez nikogo zrobić zakupy. Jak ja gardzę ludźmi


@polik95: ja gardzę takimi ludzmi jak ty. #!$%@? się, ze nie możesz robić zakupów przez 2h, a chciałbyś, żeby jakaś grupa społeczna nie mogła robić zakupów przez 22h na dobę. dalej niż koniec własnego nosa już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@polik95: Dziś idę do sklepu, po 13, kolejka 6 osób każdy jakiś tam dystans a babka stara pado do mnie że mógłbym zachować większy dystans () odpowiedziałem że jeśli była by w godzinach 10-12 to nie musiała by na to zwracać uwagi. Nic już nie powiedziała
  • Odpowiedz