Wpis z mikrobloga

@polik95: wg Lenina możesz być prawdziwym bolszewikiem, bo podobno powiedział kiedyś: "Żeby zostać prawdziwym bolszewikiem, trzeba sobie uświadomić, na jak bezgraniczną pogardę zasługuje istota ludzka".
  • Odpowiedz
@JestemPrzegrany: ja nie wiem jak ludzie moga to jesc, czesto nawet widze jak te pieczywo ląduje na podlodze gdzie kazdy chodzi buciorami, a nastepnie wraca na regal, przeciez to paranoja, zeby nie mozna bylo wprowadzic podajnikow jak w cywilizowanych krajach
  • Odpowiedz
Ta godzina seniora to tylko w Polsce jest. Tragedia i order dzbzana dla tego kto to wymyślił. To samo te zdalne lekcje. W marcu teksty że covid dzieci nie łapie we wrześniu e lekcje zdalne
  • Odpowiedz
@polik95: nie wiem jak u was, ale u mnie godzinach seniora to normalnie wszystko zamiera, a na ulicach większość ludzi to dziadki i babcie stare, na ulicach jakieś cieniasy, polonezy, fiaty wyjeżdżają z pod kocy, w ogóle ruch spada do minimum, sie zawsze zastanawiałem gdzie ci ludzie jadą o tych porach czy do pracy czy do szkoły ale to wszystko waliło na zakupy.
  • Odpowiedz
@polik95: Mój kolega ma mamę po wypadku i miała obie ręce złamane. Chciała sobie zrobić zakupy z nim żeby jej nosił koszyk itd. Oczywiście ochrona i sklepowe zabroniły mu wejść i w ogóle ich #!$%@? xD. W sumie się im nie dziwie, ale taka tu dbałość o seniora. Ten pomysł jest tylko jednym z #!$%@? pomysłów, które wymyśla nasz rząd, żeby zepsuć smak życia swoim krajanom
  • Odpowiedz
@maxwol: @polik95: @Anien: @Koloses: Dokładnie, rząd tu winny a nie staruszki. Przecież odrobinę znając życie to jest jasne (rząd mógłby poświęcić tydzień na obserwacje i np. ankiety), że dziadki maksimum aktywności zakupowej mają rano: 6-9 a nie przed południem. Tylko rząd chciał pokazać na siłę jak to oni nie dbają o seniorów i stworzyli jakieś takie pozory na papierze, bo nie mieliby jaj wprowadzić
  • Odpowiedz