Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak wiem, że to nie oni o to się prosili xD pisałem lekko wkurzony, bo autentycznie koło mnie przeszło parę starszych osób. Jeżeli kogoś uraziłem xD to sorry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@polik95: dzisiaj poszedłem po zakupy o 12.20. Nie wpuszczali ludzi do sklepu bo za dużo. W środku same emerytki... Jak wcześnie rano poszedłem po coś na śniadanie to mnie wyprosili bo godziny dla seniorów. W środku nikogo nie było.
  • Odpowiedz
no właśnie mają, bo powinni załatwić swoje sprawy w godzinach 10-12. Powinnien być zapis o zakazie wychodzenia z domu poza 10-12


@terwer358: nie każdy lubi niewolniczy tryb życia ;)
  • Odpowiedz
jak nie maja nic wspolnego XDD? Jesli wprowadzane jest jakies prawo to trzeba to respektowac nie wazne czy nam sie podoba czy nie. A to juz ze zwyklych zasad moralnych powinni chodzic w tych godzinach


@nammah: nie każda osoba +60 siedzi na działce i zbija bąki i jej pasuje akurat ten przedział czasowy. Oni nie zostali ograniczeni tylko Ty, więc miej pretensje do rządzących, a nie do ludzi, którzy zgodnie
  • Odpowiedz
@jaszczur13: właśnie, jak w tym kraju ma być dobrze. "Seniorzy,macie swoje godziny tylko dla siebie"
"a #!$%@?, pójde o 9, bo ja to wielkiego tłoku nie zrobie, co za różnica"

Nas można tylko ogniem i mieczem a nie zdrowym rozsądkiem traktować. Ba, mentalność nawet ustanowione prawo pozwala łamać 'bo ja tylko na chwile na zakazie stanąłem' albo 'no przecie pale na świeżym powietrzu, a ten przystanek nie jest zadaszony'

empatii
  • Odpowiedz
@sebawo Idea tego pomysłu jest prosta. Kto chce dbać o swoje zdrowie, jako senior ma zagwarantowaną możliwość zrobienia zakupów o wyznaczonej porze. Jeżeli mu zależy to korzysta, jeżeli nie to nie. Zakazywanie starszym robienia zakupów w innych porach niż 10-12 to nieśmieszny żart i wyrządzanie krzywdy tym, o których powinniśmy się troszczyć najbardziej i okazać im empatię. Może z różnych przyczyn nie mogą w tych godzinach robić zakupów? Powinni wtedy umrzeć
  • Odpowiedz
@polik95: Winny rząd a nie ci ludzie którzy już pewnie od 6 nie śpią i chcą w końcu zjeść śniadanie a nie czekać do 10 gdy już prędzej szykują się do obiadu.
  • Odpowiedz