Wpis z mikrobloga

Obczajcie tą deweloperską ofensywę. W ciągu 24 godzin cała Wyborcza zapchana artykułami, że taniej nie będzie i to ostatni dzwonek.

- "mieszkania sprzedają się jak ciepłe bułeczki"
- "nieruchomości w górę"
- "ludzie na potęgę kupują"
- "nieruchomości zyskują na popularności"
- "jedna z najbardziej stabilnych branż"

To nie przekaz z alternatywnej rzeczywistości. To marketing XXI wieku.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #codziennenaganianie
mickpl - Obczajcie tą deweloperską ofensywę. W ciągu 24 godzin cała Wyborcza zapchana...

źródło: comment_16065604110Xyb5E1SNZ6fkKy8tXTPkM.jpg

Pobierz
  • 15
@mickpl ciekawe też są porównania do 2007/2008 roku np. tutaj https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/4564,w-2008-roku-ceny-mieszkan-zmienia-sie-tylko-o-kilka-procent.html

W większości dużych miast ceny w przyszłym roku powinny rosnąć, ale wzrosty te będą zbliżone do wskaźnika inflacji w Polsce - mówi Łukasz Drągowski prezes agencji AD Drągowski.

Na stabilizację cen mieszkań w nowym roku główny wpływ będą miały dwa czynniki. Duża podaż nowych mieszkań, ponieważ w 2007 roku wydano pozwolenia na budowę o około 25 proc. lokali więcej niż w
@mickpl: Wiadomo, kazdy chce przeciagnac line w swoja strone, ale jest w tym tez nutka prawdy: https://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/w-krakowie-coraz-mniej-nowych-mieszkan_38757.html

I wiem, ze w krk ceny mieszkan wcale nie spadly. Przynajmniej w porownaniu do poprzedniego roku (kiedy ja kupowalem mieszkanie). Kumpel rozglada sie za podobnym mieszkaniem i wcale nie dostaje mniejszych cen niz ja. W wiekszosci ceny sa nawet wieksze. Tylko zaznaczam, ze mowie o centrum, nie obrzezach krakowa. Tam ceny pewnie spadna (ale
nie przetłumaczysz tutaj nikomu że w centrum ceny nie spadną bo nie ma gdzie budować tylko że te pato osiedla ucierpią. Tutaj myślą że kupią mieszkanie w centrum Warszawy za 2k za metr


@Nemeczekes: nikt nigdy tak nie twierdził tutaj, nie sprowadzaj wszystkiego do absurdu. Fakty są proste, a mianowicie idzie kryzys, rynek od lat jest przegrzany z powodu popytu "inwestycyjnego" i teraz nastąpi weryfikacja cen najmu i wartości nieruchomości. W