Wpis z mikrobloga

#wykopaka ogarnijcie się. Serio. Co roku od kilku lat biorę udział, wszyscy są zadowoleni, opis dałem na ponad 1000 znaków, a Wy dalej, że mało. Mam wymyślać czy o co chodzi?
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chociaż ciekawi mnie jakich to podcastów słucha


@magnes125: i np. to jest informacja, którą można było dopisać w momencie, kiedy poprosiliśmy o rozwinięcie podanych zainteresowań. Nadawcę też mogłoby to zaciekawić, a niektórzy mają opory przed używaniem anonimowych wiadomości, bo twierdzą, że wtedy prezent nie jest niespodzianką ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@chybaDapi: może sami się o tą "agresję" prosicie? Zestawiając chociażby swoje zgłoszenie ze zgłoszeniem pewnego dobrze mi znanego uczestnika, mogę śmiało stwierdzić, że zawarł on więcej wartościowych i nakierowujących uwag odnośnie swoich preferencji co do paczki niż ja, a jednak miejsce w zabawie zostało przydzielone mi, więc nie powiedziałbym, że stosujecie te same wytyczne wobec wszystkich. Wiem jak wyglądała wiadomość zwrotna tej osoby do Was i nie uważam, aby była
  • Odpowiedz
@jakno: @karololo: nie wiem jak Wy to robicie, serio xD
Mnie tylko raz odrzucili od kiedy biorę udział w Wykopacę/Wykopoczcie. W tym roku. Na moją prośbę odrzuciła mnie @Shyvana xD
Może warto jednak przemyśleć chwilę ten opis a nie pisać go na kolanie w 3 minuty. Większość osób jednak przechodzi te weryfikację bez większych problemów.
  • Odpowiedz
@magnes125: Tak. Skasowałam dwa zdania. Dodałam dwa słowa. W pierwszej wersji miałam ze planuje przeprowadzkę w drugiej dopisałam gdzie. Podejrzewam ze padło na inną osobę i dlatego ten sam opis przeszedł za drugim razem
  • Odpowiedz