Wpis z mikrobloga

@Shyvana: Czy mam wrzucić opis, który dałem wcześniej? Oczekujecie dokładniejszych dach, to je Wam dałem.

Opis nie umożliwia przygotowania spersonalizowanej paczki.

Skoro publicznie publicznie wyciągacie co pisałem to:
"Postaraj się rozwinąć zainteresowania, o których wspomniałeś będąc przy tym mniej ogólnikowym i lakonicznym. Jeśli posiadasz inne pasję, podziel się nimi z Nadawcą! "

to tak - sprzątanie w piwnicy i tankowanie na Lotosie są moją pasją. Oprócz tego co napisałem wcześniej, ale
@jakno: jeśli dostosowanie opisu do naszych wytycznych jest dla Ciebie tak dużym problemem, mimo, że w tej edycji już ponad pół tysiąca osób temu zadaniu podołało, co znaczy, że nie jest to niewykonalne, to nie wierzę, że z personalizacją paczki pójdzie łatwiej.
@magnes125: to żaden konkurs pasji. Mamy pewne założenia, którymi podczas weryfikacji się kierujemy i stosujemy takie same wytyczne wobec wszystkich uczestników. Ponad pół tysiąca uczestników dało radę się zweryfikować, z czego 426 zrobiło to za pierwszym razem. Na konkursie pasji tak łatwo by nie poszło ;)
Opis to nie jest miejsce na korespondencję z moderatorami zabawy. Oczekujemy tutaj konkretnych i zróżnicowanych informacji. Nie wymagamy autobiografii od uczestników, ale musicie pamiętać, że
@chybaDapi: Czytam opis @jakno do momentu, kiedy dodał coś od siebie i dla mnie byłby wystarczający. Rozumiem, że dalszą część mogliście odebrać jako złośliwość z jego strony. Niech tak będzie. Tak czy siak pierwotny był dość konkretny. Chociaż ciekawi mnie jakich to podcastów słucha ( ͡º ͜ʖ͡º) Mnie byłoby przykro gdyby ktoś go odrzucił bo wychodziłoby na to, że mam za słabe pasje do tej