Wpis z mikrobloga

@Drakenzo Kupiłem go jako ciekawostkę, a tu się okazało, że może zastąpić mysz oraz klawiaturę i jest przy tym mega intuicyjny i wygodny. Ciekawe, czy wypuszczą kolejną generację?
@Drakenzo Właśnie w Cities Skylines przeszedł u mnie chrzest bojowy i byłem zachwycony. Rzuciłem obraz z komputera na telewizor i grałem wyciągnięty na kanapie. Emulator konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@szpongiel: Dzbany, tzn listonosz wtedy był taki, naczelny dzban. Ale to nie tylko ja miałem problem, sporo ludzi się o to pruło. Ja dostałem zwrot od Valve i w sumie tyle. Jakoś tam się nie wykłócałem, tylko dałem skargę na listonosza zwykłą, że awizo nie donosi.
@S-Type: coś wspaniałego? Ten touchpad zamiast drugiego analoga jest porażką, drugi zamiast dpada jest porażką bo jest zbyt twardy. Od biedy można w cywilizację pograć ale tylko tyle. Do dupy ten pad, kupiłem w jakiejś chorej promocji -90% i żałuje
@diogene Do grania w niektóre gry, szczególnie wyścigi jest mierny, ale jako kontroler zastępujący klawiaturę oraz mysz w strategiach, czy podczas przeglądania internetu na dużym ekranie(obraz z pc na telewizorze) niezastąpiony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)