Wpis z mikrobloga

też tak macie że chodzicie w nocy na spacery i patrząc w okna zatapiacie się na moment w innym mikroświecie aby się oderwać od własnego? milion okien, milion ciepłych pokoi, milion innych żyć, milion marzeń, milion karier, milion przyszłości, milion przeszłości

jedno życie żeby umrzeć milion razy
jakiezycietakiarab - też tak macie że chodzicie w nocy na spacery i patrząc w okna za...

źródło: comment_1606419887QOuBL2O4IZ1Y4iR9al9MiJ.jpg

Pobierz
  • 65
@jakiezycietakiarab: Bardzo lubię takie spacery, zwłaszcza w zimnych miesiącach. Odkryłem je dopiero w tamtym roku, przez przypadek, bo zmęczony rodzinnymi świętami postanowiłem sobie gdzieś pójść. Pochodziłem trochę po miejscach, w których nie byłem od lat, wróciło wiele wspomnień. Niesamowite uczucie, więc postanowiłem kontynuować. Małe miasto, więc prawie pusto na ulicach, można oderwać się od codzienności. Taka medytacja, tylko w ruchu. Polecam każdemu.
@jakiezycietakiarab: generalnie weszlam na wykop zeby sie posmiac ze smiesznych obrazkow, a tu czlowiek trafia na taki wpis xDDDD..eh..robie dokladnie to samo. I najgorzej jak widze szczesliwych ludzi w takich oknach - wtedy dochodzi do mmnie najbardziej, ze ja nigdy nie bede tak miala jak oni. Niby mowi sie, ze wystarczy pozytywnie mysleci to juz jest szczescie, ale to nie jest sprawiedliwe - przeciez kazdy zasluguje na realne szczescie a nie