Wpis z mikrobloga

@HAL__9000: xD Nie, jestes wegezjebem widocznie i Tobie też od kotlecików sojowych chyba mózg się zamienił w rzerzuche. Nikomu nigdy nikomu nie narzucałem że ma żreć mięcho, za to Ty mi próbujesz wyperswadować że jeść go nie powinienem, stawiasz zwierzę wyżej niż samego siebie, zwierzę które nie ma duszy, zwierzę, które jest głupsze od Ciebie, zwierzę które i tak w formie łańcucha pokarmowego zostanie zjedzone przez inne zwierzę, zapraszam na
  • Odpowiedz
@biesy: rozumiem jakby wybijano ostatnie sztuki na danym terenie/zagrozone gatunki, ale jesli jest ich za duzo, bo zakloca ekosystem/wpierdzielaja sie w uprawy/reguluje sie ich pogłowie, to w czym problem? to jakaś niezrozumiałą moralność na zasadzie, że jak ja czegoś nie widzę to jest spoko, ale jak widzę taki obrazek w necie i mnie uderza emocjonalnie = zakazać, pluję niemożebnie na takich
  • Odpowiedz
  • 1
@Old_gamer1988: przewożenie na karcie przez.mysliwego ma też swoje zasady. Chociażby to żeby zwierzę było otulone np materiałem by materiał biologiczny nie wyciekał na drogę i nie zanieczyszczał. A to że większość myśliwych ma w------e i kładzie na kratę i jazda bo blisko to nie znaczy że to jest właściwe postępowanie
  • Odpowiedz