Wpis z mikrobloga

@GrzegorzPorada jak umiesz normalnie wychować bombla to sobie z nim chodź gdzie chcesz, problemem są bachory drące japę bo im się #!$%@? wie co nie spodobało i cała sala musi cierpieć przez to, że rodzice nie umieją albo nie chcą dzieciaka okiełznać. Nie mam problemu z dziećmi ogólnie, mam problem z pewną konkretną kategorią rodziców.

Kiedyś wracałem z pracy tramwajem i jakiś dzieciak nagle zaczął drzeć mordę, bo mu ojciec nie chciał
Kiedyś wracałem z pracy tramwajem i jakiś dzieciak nagle zaczął drzeć mordę, bo mu ojciec nie chciał dać tableta. Wszyscy zmęczeni i #!$%@?, a dzieciak darł się jakby go rozrywali. W końcu ktoś krzyknął na jego rodziców, żeby dali mu już tego tableta, myślałem że do rękoczynów przejdzie.


@cutecatboy: oczywiście Ty byś dał dzieciakowi tableta tylko po to żeby zamknął mordę. A przy kolejnej okazji masz drącą morde kiedy tylko czegoś
@GrzegorzPorada czyli cały przedział pełen zmęczonych, głodnych ludzi wracających wieczorem z pracy ma cierpieć przez pół godziny jazdy, bo rodzic musi wychować dziecko. Oczywiście taki rodzic sam nie wyjdzie z tramwaju, no bo jak to, będzie siedział do końca, a pasażerowie mają wybór albo wyjść, albo znosić darcie mordy i piski przez całą drogę do domu. I potem zdziwienie, że ludzie reagują alergicznie na płaczące bombelki w miejscach publicznych.
@GrzegorzPorada: sam nie mam dzieci, ale w mojej rodzinie jest ich sporo i dobrze Cię rozumiem. Polacy mają najwięcej psów na mieszkańca w Unii Europejskiej i duża część ludzi w młodym wieku traktuje swoje psy jak swoje dzieci, co często wiąże się z jakąś odrazą do ludzkich dzieci. Stąd myślą, że dziecko zachowuje się jak pies, w końcu jak pies szczeka to każą mu zamknąć mordę i działa, z dzieckiem chyba
Jakbym miał słuchać wykopków to zamiast oswajać swoje dziecko z otoczeniem i uczyć pewnych zachowań


@GrzegorzPorada: czyli jak nie panujesz nad swoim dzieckiem i drze mordę bez powodu to zabieranie go do restauracji pomoże XDDD

oczywiście Ty byś dał dzieciakowi tableta

No najwyraźniej dziecko zostało przyzwyczajone do tableta w domu, to sobie naprawiaj swoje błędy wychowawcze w domu a nie przy okazji #!$%@?ąc 20 innych ludzi

Nikt ci nie każe siedzieć