Wpis z mikrobloga

Niedawno podejmowany był temat bardzo słabej jakości tego co pojawia się na głównej Wykopu. Zastanawiało mnie czy nie mogli byśmy zrobić jakiejś inicjatywy by na stronie pojawiało się więcej treści wartościowych, ciekawostek, niezwykłych materiałów i chyba mam rozwiązanie.

Poniżej zbieram zainteresowane zapisem do listy osóby, które chcą być wołane do ciekawych znalezisk naukowych, ciekawostek historycznych, interesujących materiałów itp. W ten sposób nie zatoną one pod spamem, politycznymi wojenkami czy wykopami sponsorowanymi. Zachęcam również do aktywnego umieszczania interesujących znalezisk na poziomie z zakresu #nauka #biologia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne czy #sztuka.

Jak dołączyć do inicjatywy? Poniżej umieszczę komentarz, a plusujące go osoby wołane będą od czasu do czasu do znalezisk, które wpisują się w powyższy kanon. W ten sposób większa liczba osób będzie w stanie dotrzeć do wartościowych treści, które coraz rzadziej pojawiają się na Wykopie kosztem politycznych przepychanek.

Jeśli ktoś zechce zrezygnować z wołania wystarczy że w dowolnym momencie odplusuje poniższy komentarz.

#gruparatowaniapoziomu
  • 36
Mam pytanie do @a__s czy taka forma inicjatywy jest dozwolona i czy moderacja daje zielone światło na wołanie od czasu do czasu do interesujących znalezisk chętnych zapisujących się w ten sposób na listę?
Mam pytanie do @a__s czy taka forma inicjatywy jest dozwolona i czy moderacja daje zielone światło na wołanie od czasu do czasu do interesujących znalezisk chętnych zapisujących się w ten sposób na listę?


@Phyrexia: ja się jeszcze tylko wtrącę, że tak. nawet w ten sam sposób wykopuję kilku twórców/wykopków. ma to sens, tylko że... no wiesz... patrostrimy¯\_(ツ)_/¯
Polecanie sobie ciekawych znalezisk nie narusza regulaminu :-)


@a__s: no dobra, a celowe zakopywanie takich znalezisk, albo spamowanie tagów "znaleziskami" nie na temat, na przykład temat kału, pod tagiem "gruparatowaniapoziomu" jest okey? niektórzy "śmieszkowie" robią sobie z tego swoistą misję ( ͡° ʖ̯ ͡°)