Wpis z mikrobloga

Niedawno podejmowany był temat bardzo słabej jakości tego co pojawia się na głównej Wykopu. Zastanawiało mnie czy nie mogli byśmy zrobić jakiejś inicjatywy by na stronie pojawiało się więcej treści wartościowych, ciekawostek, niezwykłych materiałów i chyba mam rozwiązanie.

Poniżej zbieram zainteresowane zapisem do listy osóby, które chcą być wołane do ciekawych znalezisk naukowych, ciekawostek historycznych, interesujących materiałów itp. W ten sposób nie zatoną one pod spamem, politycznymi wojenkami czy wykopami sponsorowanymi. Zachęcam również do aktywnego umieszczania interesujących znalezisk na poziomie z zakresu #nauka #biologia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne czy #sztuka.

Jak dołączyć do inicjatywy? Poniżej umieszczę komentarz, a plusujące go osoby wołane będą od czasu do czasu do znalezisk, które wpisują się w powyższy kanon. W ten sposób większa liczba osób będzie w stanie dotrzeć do wartościowych treści, które coraz rzadziej pojawiają się na Wykopie kosztem politycznych przepychanek.

Jeśli ktoś zechce zrezygnować z wołania wystarczy że w dowolnym momencie odplusuje poniższy komentarz.

#gruparatowaniapoziomu
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@To_ja_moze_pozamiatam: Zgaduję, że nigdy nie przeglądałeś tego tag skoro zadajesz takie pytanie?


To samo sie stanie z Twoim tagiem. Gruparatowaniapoziomu miala sens ale i tam zaczeli lamusy tagowac tym tagiem znaleziska polityczne. Niestety temu sciekowi juz nic nie pomoze.
  • Odpowiedz
@Phyrexia:
Rozsądnie byłoby podzielic główną na dwie czesci:
W pierwszej (nazwa robocza g---o) umieścić całe to polityczne bagienko, gdzie lewactwo, prawactwo i centractwo będzie mogło się do woli obrzucać nawzajem rzeczonym gównienkiem,l
Drugą czesc pozostawic dla pozostalego contentu.

Podobnie mozna zrobic z mirko: wydzielic w p---u całe te patostreamy, famemma itp aby ci normalni uzytkownicy mogli korzystać z portalu bez ryzyka niechcacego utozsamiania z tymi drugimi.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Pamiętam Wykop bez tylu wojen politycznych, były ciekawostki mniej lub bardziej poważne ale politykierowanie marginalne. A teraz na odwrót :( Ostatnio googlnołem "wykop nauka" co zaprowadziło mnie do wspaniałego równoległego Wszechświata.

Łap plusa dziewczyno :)
  • Odpowiedz