Wpis z mikrobloga

usuncie ta gównianą aplikację, tam przeciętniak nie ma szansy na kogoś normalnego. Już lepiej jak zagadacie w żabce do losowej dziewczyny to bedziecie mieli większą szansę


@Gustavo_Fring: całkowicie się nie zgadzam, gdyby nie portale randkowe to chyba bym ruchał raz na rok
a tak jakoś sobie daje radę
Zdradzę ci sekret: na tinderze są te same kobiety, które spotykasz na żywo i jeśli to, że poza internetem zachowują już inne pozory cię pociesza to spoko, dla mnie to taka sama tępa dzida


@Thachii: W tym świecie tylko pozory nam zostały. W sumie nawet na żywo nikomu nie powiem tego co wypisuję tutaj na wykopie
@Thachii: I wymuszasz na mnie poważniejszą wypowiedź ehhh. Seks jest ważny, ale wystarczy że facet ma w sobie coś, co mnie pociąga, a nie jednoznacznie odpycha (jak wada wymowy której nienawidzę, sorry boys, wszystkie laski tak nie mają). Wniosek: wygląd to dodatek, a tłumaczenie, że jak się nie jest przystojnym to się nie ma szans jest tak gigantycznym uproszczeniem, że aż bezsensownym. Możemy się bawić w kolejne przykłady, np. kasa. Jest
XD Dzięki, w końcu się realizuję jako feministka, którą nigdy nie byłam! "I ty serio myślisz, że to jest wiarygodne"

" ale normalnie to pociąga cię głównie wygląd?" wróć do mojego pierwszego komentarza zamiast doszukiwać się podwójnego dna; chcę z kimś iść do łóżka - patrzę na wygląd, chcę z kimś stworzyć relację - wygląd spada na dalszy plan ale nie będę potrafiła związać się z kimś, kto mnie odpycha. Mam jeszcze
@Thachii:
k1: Ależ skąd!
k2: A jesteś przystojny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k3: W sumie tak, zaczynam rozumieć blachary. Za dużą uwagę przykuwasz do pierwszej części (TO COŚ), zamiast do drugiej (BRAK TEGO CZEGOŚ) :D Poza tym takie uogólnienie na społeczeństwo to trochę efekt polaryzacji, zapominasz o tych wszystkich, którzy dla braku samotności zapłacą dużą sumkę. Wystarczy wejść na portal anonsów o sponsoringu xD
@KobietaPiwniczak: Niczego sobie moja droga nie tłumaczę. Nie korzystam z portali, ani nie mam problemów w tej kwestii. To wszystko jest już za mną.
Przyjmij do wiadomości fakt i pogódź się z nim, że wygląd owszem, jest jedną z ważniejszych cech, choć nie jedyną, ale w masakryczny sposób wpływa na to, jak oceniany jest charakter, temperament, zachowanie etc. innej osoby