Wpis z mikrobloga

@KobietaPiwniczak: Ty umiesz odciac logikę od emocji?
Wiem że chcesz dobrze, ale dobrymi chęciami jest wiesz co...
No tak jest.
Nie, nikt nie twierdzi, że kobiety nie powinny mieć wymagań. Zwraca się tu jedynie uwagę na fakt, że facetowi jest trudniej gdyż kobiety są, już używając skrótu zeby nie bawić się w opisy, bardziej wybredne.
No taki jest fakt. Więcej będzie inceli, niż incelek.
Zeby skaly sraly, to nic tego nie
  • Odpowiedz
@tyntoreh: mi chodzi o inicjatywę, widzę, ze w tym się zgadzamy, tak to zostawmy :D

Moje jest takie, że należy probowac.


Znam w chux wybrednych facetów i w chux wybrednych lasek. Tych, którzy maja jakieś szanse w doborze naturalnym i parowaniu się wyróżnia raczej pewność siebie i zbudowana samoocena, niż wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KobietaPiwniczak: Oczywiście. Ja też znam. To nie zmienia statystyki i trgo, ze facetom jest trudniej w tym ujeciu
Będzie więcej samotnych prawiczkow, niż pijących wieczorami jakieś tanie wino z doniosłą nazwa bloniar.
Nie pisz proszę o tej pewności siebie. Jest ważna, ale często jest tak że ktoś posiadający niezbyt dystyngowaną urodę, kiedy jest pewny siebie, jest odbierany jako pajac.
Tu już nie chodzi o związki. Poczytaj proszę o tym, jak wyglad
  • Odpowiedz
@KobietaPiwniczak: A co do Twojego eksperymentu na portalu, to udowodniłaś tylko, że ładniejsza kobieta ma większe powodzenie od brzydszej.
Jak chcesz porównać pod względem płci - wybierz fotkę kobiety i mężczyzny na tym samym poziomie atrakcyjności. Najlepiej gdyby ktoś przerobił profesjonalnie te sama osobę na wersję męską/żeńską., bo istnieje ryzyko, że wybierzesz kogos powyżej przeciętnej uznając go za przeciętniaka. Powodzenia.
  • Odpowiedz