Wpis z mikrobloga

Nazwiązując do wpisu @wilhelm99. Hipokryzja ludzi jest przerażająca - na każdym kroku się wspaniale uwidacznia.
Chodzi o tą sytuację:

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.


Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery

Przykładowe komentarze osób z piorunami w profilowym. A wszystko dlatego, że sprawca był przystojny. Takich komentarzy tam sporo. Oczywiście są potępiające, ale mimo wszystko ilość tych tłumaczących jest ogromna.
#logikarozowychpaskow #topmodel #blackpill #przegryw
Pobierz Cyprok - Nazwiązując do wpisu @wilhelm99. Hipokryzja ludzi jest przerażająca - na każ...
źródło: comment_1606220265YpRqc2SYG0XWtSVFmPXiF5.jpg
  • 42
@Bomfastic: Pisałem to już w innym komentarzu. Dlatego właśnie nie wierzę ludziom. Bo 99% to hipokryci i przyjmują daną narrację jak im wygodnie. Ja akurat w tym wpisie podjąłem taki temat, innym razem możesz podjąć temat hipokryzji przegrywów czy coś, nie będę miał problemu. Aczkolwiek sądzę, że gdyby to był jakiś incel to właśnie narracja w komentarzach byłaby zupełnia inna, to znaczy większość domagałaby się chyba jakiegoś ukrzyżowania co najmniej.
@Teutonic_Reich: xDDDDD
Żyjemy w bardzo pustych czasach, trochę to smutne. Cytując "nic się w tym kraju nie zmieni bo jesteście uj warci" to ja powiem, że: wszystko się w tym kraju zmieni na gorsze, bo witaminki są uj warte.

Jak wchodzę czasem na ryjbuka i czytam komentarze z tego co mi się wyświetli na tablicy to się zastanawiam, czy ja żyję w jakiejś symulacji, gdzie testuje się moją osobę? Ale daleko
@pacjent_0: Ale jakie fikołki mam robić? Co mnie wykopki obchodzą? Ja odnoszę się do komentarzy na fb i broniące go wykopki dziwią mnie mniej niż laski z piorunami na FB, bo przecież to one walczą o prawa kobiet, a z wykopkami to różnie bywa. Zawsze można powiedzieć, że bronią go tylko incele z wykopu, ale w takim razie dziwaczny byłby ten sojusz wykopowych inceli z broniącymi go laskami z piorunem.
Ja czytając takie posty nie mogę po prostu wyjść ze zdziwienia jak wiele ludzi w zależności od osoby, której dotyczy sytuacja, zmienia swój pogląd na sytuację.


@Cyprok: niech ktoś wrzuci ten eskperyment z tindera o gościu z wyrokami za pedofilię xDD a i tak różowe leciały na kutangę, bo miał ryjec XD
@Cyprok:
Tak jak ktoś napisał w komentarzu - Polacy psy na nim wieszają, bo przespał się z 15-latką, co nawet nie byłoby przestępstwem w Polsce, ale wszystkich już #!$%@? fakt, że popełnił dużo cięższe przestępstwo - pobicie i został za nie skazany xD. Nikogo nie interesuje, że facet siedział za pobicie - ruchanie 15-latek, to jest to, co interesuje prawdziwego Polaka xD.
@Cyprok: Nie przesadzaj, kompleksy masz jakieś czy o co chodzi? Wyluzuj ziomeczku. Na tym wykopie wszystko do wyglądu, w tym szczególnie do wzrostu, kształtu szczęki itd sprowadzacie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyprok: a jak stalem w obronie Polanskiego, to zaraz rzucaly we mnie te z piorunem aktywistki, ze jaka nastolatka chcialaby spac ze staruchem, to gwalt i pedofilia. Co tam, ze sama weszla mu do lozka pod nakazem rodzicow. Ale Polanski nie jest przystojniakiem czarnoskorym.
gościa skazanego za przestępstwo seksualne.


@Cyprok: Ale gość poniósł karę i nie należy dodatkowo karać takich osób. Jeśli chce normalnie funkcjonować w społeczeństwie to jest ok. Dlatego one nie są hipokrytkami w żadnym stopniu. No chyba, że ktoś znalazłby podobny przypadek w którym twierdziły coś przeciwnego, to wtedy można mówić by o hipokryzji, bo tutaj jej nie ma. Czego te dzbany z moderacji usunęły mój komentarz?