Wpis z mikrobloga

@sebsossj: To jeszcze nic, pierwszy poziom bym rzekł. A oto historia z mojego rodzinnego miasta, o uberkukoldzie z patologii:
Uczestnicy:
Seba
Karyna
Mati
Seba zaciążył Karynę i pojechał na wyspy do pracy, skąd słał Karynie kasę. Ta nie czekając długo znalazła sobie bolca w postaci Matiego, który również po jakimś czasie zalał jej formę. Jednak kiedy wrócił, Karyna od razu ruszyła do niego, a ten przyjął ją i nieswojego gówniaka z
@oslet Nie tylko wdowa i od razu bolcowanie. Nie będę tu bialorycerzył bo jasne że w wielu przypadkach są to gówniary które dały się bzyknąć przez pierwszego lepszego sebe, który dał im trochę atencji ale nie generalizujmy. Znam osobiście dwa przypadki gdzie wszystko było pięknie ładnie, związki były udane, seks jak w każdym normalnym związku też był ale jak się okazało że wpadka to niby ten normalny chłopak z niby dobrej rodziny
@sebsossj: ale czym tu się emocjonowac, w większości niedojrzałe laski, wpadły i mają we łbie obraz księcia na białym koniu który takie dziecko zaakceptuje i jak w bajce będzie.. fantazjowanie dzieci.. nie wiem czemu ludzie na to reagują.
@xmain78 no zgadza się, przypadków może być więcej, uprościłem. Nikt im nie odmawia prawa do szukania. Niemniej patrząc od strony mężczyzny - w każdym przypadku poza wdową jest kukiem