Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu z niesmakiem potrafiłem wyłączyć telewizor, bo nie było w nim niczego wartościowego. Zrezygnowałem całkowicie z telewizji. Dziś takie samo uczycie towarzyszy mi, kiedy włączam przeglądarkę internetową.


#takaprawda #internet #zalesie
  • 112
  • Odpowiedz
@Falmir: @Voilaszek: Ja się już za bardzo nie załapałem na Discovery. Co prawda rocznik '88, ale z perspektywy czasu widzę, że już wtedy nie było tam zbyt dużo dobrej treści. Złomowisko, Robotica, Amerykański Chopper, Pogromcy mitów i chyba punkt kulminacyjny Brainiac. Żeby nie było - za dzieciaka to uwielbiałem, ale jednak teraz widzę, że już wtedy granica "naukowości" była przesuwana. Pewnie wciąż wartościowych programów było więcej niż teraz, ale też
  • Odpowiedz
@Bagiezta88: moje ulubione to 12 minutowe filmy na yt które odpowiadają na pytanie "czy x faktycznie jest takie jak się mówi" - i cała 12 minutowe odpowiedz w 1 komentarzu jest podsumowania 3 literkami.
  • Odpowiedz
Kilka lat temu z niesmakiem potrafiłem wyłączyć telewizor, bo nie było w nim niczego wartościowego. Zrezygnowałem całkowicie z telewizji. Dziś takie samo uczycie towarzyszy mi, kiedy włączam przeglądarkę internetową.


@Bagiezta88: problemem z telewizją jest to że masz max. z 200 kanałów, z czego może 50 nadaje się do oglądania. Wyobrażasz sobie Internet z dostępem do max. 50 stron? Obecnie aktywnych stron internetowych mamy ok. 400 milionów, przypuśćmy, że 1% nadaje się
  • Odpowiedz
@Bagiezta88: takie życie. Polecam korzystanie tylko z anglojęzycznego internetu i nie mowie o reddicie który jest większą bańką informacyjną niż wykop. Ja już dawno przestałem googlować po polsku, bo polski internet to rozwodniona mamałyga. Zero konkretów, masa uproszczeń dla debili, opinie wątpliwej jakości ekspertów i to wszystko zasrane reklamami.
  • Odpowiedz
@Bagiezta88:

YT pełen ciekawostek do odkrycia


Ahh te niskiej jakości przeróbki z ivoną gdzie co drugie słowo to przekleństwo, wspaniałe czasy. Na YT ciągle jest pełno ciekawostek do odkrycia, a nawet więcej tylko trzeba chcieć.
  • Odpowiedz
@Bagiezta88 prowadzę osobista vendettę, która oczywiście nie ma sensu i nic nie zmienię ale nie klikam w żaden clickbait już od kilka lat, niezależne od tego jak ciekawy może być artykuł albo jak cenie twórcę. Świata nie zmienię ale czuję się lepiej
  • Odpowiedz
@Bagiezta88: Internet w 2006 to było coś, proste i czytelne strony. A pamiętacie jak na YT dało się oglądać filmy bez wciskania premium z każdej strony poprzez pierdyliard reklam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajne czasy internetu.
  • Odpowiedz
dzie się podziały te piękne czasy


@Bagiezta88: dale jsą w internecie, jestes po prostu zbyt leniwy aby ich poszukac, żyjesz w bańce informacyjnej, jesteś zbyt skąpy lub biedny aby kupić dostęp do porządnych informacji
  • Odpowiedz