Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie jest prawdopodobieństwo, że jeżeli dziewczyna nie ma na swoim fb/instagramie zdjęć z chłopakiem, to musi oznaczać, że NIE MA chłopaka?

Udało mi się wystalkować pewną laskę z mojej okolicy, która mi się podoba. Na FB i Insta nie ma żadnych zdjęć z kimś, kto mógłby wyglądać na jej chłopaka. Nie ma też ustawionego żadnego statusu w związku na FB (nawet nie ma statusu "wolna"), ale mimo to boję się trochę zagadać, bo to, że ktoś nie wrzuca zdjęć na FB, to przecież nie musi oznaczać, że ta osoba jest sama (a gdyby się okazało, że kogoś ma, to po prostu bym się zbłaźnił). Dodam, że laska ma sporo zdjęć z podróży, czyli jest dość aktywna w mediach społecznościowych, a jednak nie ma żadnego zdjęcia z chłopakiem.

Jak myślicie, to mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach, żeby dziewczyna tak aktywna w mediach społecznościowych nie wrzuciła tam ani jednego zdjęcia z chłopakiem?

#zwiazki #tinder #badoo #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb978dd578e11000a68520c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: moja była przez dwa lata nie zmieniła statusu, ani nie dodała żadnego zdjęcia ze mną :p C ciekawe stare zdjęcia z byłymi trzymała. Z jakiś wypadów z kolegami też dodawała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także, nie przesądzałbym. Głowa do góry i powodzenia ( )