Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
przepraszam zapomniałem o tagach
pisałem kilka dni temu o problem z erekcją, teraz chyba trochę to minęło i jest lepiej, do tego doszły wyniki testosteron wolny, czyli chyba ten ważniejszy i są po środku widełek
proszę o jakąś poradę czy temat odpuścić całkowicie, zacząć się więcej ruszać, mniej przed komputerem, lepszy sen, lepsze żarcie i zbadać się za 2-3 miesiące
prolaktynę już badałem kiedyś i też miałem blisko powyżej normy, teraz mam powyżej normy
ewentualnie czy da się to jakoś zmniejszyć lekami czy suplementami, a może takie widełki i tak niczego nie zmieniają
tu poprzedni wpis
pracę mam taką, że praktycznie cały dzień na dupie przed pc, ćwiczę, ale też w domu z ciężarami
kilka osób mi zaleciło kuracje testosteronem, pytanie czy przy takich wynikach testosteronu wolnego ma to sens
czekam na waszą pomoc
#silownia #doping #sterydy #hormony #testosteron #medycyna #lekarz #endokrynolog #mirkokoksy #dieta #zdrowie #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb91190578e11000a685170
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
przepraszam zapomniałem o tagach
p...
źródło: comment_1605977740GKK57FsikTJpLGTVcKuXPG.jpg
  • 10
Zacznij się ruszać, chodzić na siłownię, zadbaj o diete i suplementację i będą efekty a nie od razu testa


@Estetykatopodstawa: Może też #!$%@?ć teścia i dobrze się czuć, a 100 zł miesięcznie nawet nie odczuje. A nie przez rok #!$%@?ć na siłce i liczyć, że coś się poprawi, a jak się poprawi to może nie być to duża poprawa. ¯\_(ツ)_/¯

Do OP-a: przyjeb teścia, nie będziesz żałować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: warto sprawdzić poziom PSA, czasem problem z prostata może do tego prowadzić. Też parametry hematologiczne tj czynniki krzepniecia, hemoglobina i do tego lipidogram. Ogólny stan naczyń krwionośnych i krwi często jest pomijany, a przypomnę że to pompuje dzide