Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Matti28:

nie każda kobieta w tym lewackim świecie netflixa i instagrama musi pukać się z murzynem lub sąsiadem i musisz domniemać ojcostwa ( ͡º ͜ʖ͡º)


Brzmi jakbyś miał jakiś problem, kolego. To, że żona z dzieckiem śpi, a Ty walisz piwsko o 6 rano to też nie jest dobry znak.

Jeszcze nie jest za późno. Raczej zignorujesz co napisałem, ale jednak zachęcam do refleksji.
@Matti28: no ja mam 30, od 5 lat pracuje i dopiero zacząłem przyzwoicie zarabiać. Mimo tego żyłem oszczędnie i nie uzbierałem nawet połowy kwoty na mieszkanie. Ale od czasu kiedy pracuje mieszkania podrożały 2 razy. Myślę że można zarobić na mieszkanie ale trzeba nie studiować. Kolega poszedł do pracy po technikum i zarobił gotówkę na mieszkanie w czasie kiedy ja studiowałem. On od razu zarabiał dość sporą kwotę na serwisie elektroniki
@Matti28: Wymieniłbym milion rzeczy piękniejszych niż spłacony kredyt :D

Każdy ma swoje priorytety. Ja osobiście pomimo tego samego wieku nie byłbym zadowolony ani z żony, ani gówniaka który zaraz wstanie drzeć japę.

Ogólnie podziwiam ludzi, że mają takie samozaparcie żeby w świecie pełnym możliwości usadowić dupsko w jednenj klitce, pracować na nią latami, cieszyć się z możliwości wypicia piwka i tym podobne sprawy.

Ja naprawdę nie wiem jak wy znajdujecie czas