Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Horeszko: Za dzień? W tym półroczu miało być jakoś 11 posiedzeń raptem :). Swoją drogą kanapki w barze sejmowym są jakoś po 4,5, a pączki 1,8... nie sądzę, że jakościowo mają to, co najtańsze na dworcach...
  • Odpowiedz
@urarthone: ja się zastanawiam kto te apartamenty pokupuje, przecież cena za tego rozmiaru mieszkanie w Warszawie to bedzie 2-3 miliony. Kto tak bogaty będzie miał tak c-----y gust, żeby mieć krzyże w każdym pokoju jak z biedackiego domu za PRL-u xDDD Nie wróżę sukcesów tej inwestycji xDDD
  • Odpowiedz
@Bellie: nie rozumiem Cię, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a pierwszy jesteś do krytykowania. Naprawdę uważasz, że dom 105 m2 to dużo? Nie, jest to bardzo mała powierzchnia jak na dom jednorodzinny
  • Odpowiedz
@Ksieciunio-: sorry, faktycznie, to domy, nie mieszkania. Odpisywałam po przeczytaniu całego artykułu i źle zapamiętałam. Nie ma to nic do czytania ze zrozumieniem. 105 metrów na dom to niedużo, ale ceny nie zmienia - dalej powstaje pytanie, kto kupi coś, co będzie wyglądało jak stragan przed cmentarzem?
  • Odpowiedz