Wpis z mikrobloga

@bidzej lelektroniczne lusterka bez lusterek to i tak głupi pomysł, najlepsza robotę zrobiła Kia gdzie w topowych samochodach masz i lusterka i kamerkę pod lusterkiem i obraz na zegarach jak włączysz kierunek
  • Odpowiedz
@myszczur takie kształty można porównać do Tarantina, albo kochasz albo nienawidzisz. Ja zdecydowanie jestem fanem, podobają mi się ThinkPady, wszystko co jest kanciaste i ta Honda też :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@myszczur: biorąc pod uwagę design nadwozia stylizowany na stare Hondy to właśnie idealne dopasowanie. Jak zrobisz zdjęcie wnętrza z lampą to myślisz że to jakiś model z lat 80tych póki nie zauważysz ekranów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@1q2w3e4r5t: Tu nawet nie chodzi o ekrany, ten kokpit jest ultra paskudny. Strasznie namieszanie stylów, ale totalnie niespójne.

@myszczur: ta imitacja drewiena jest absolutnie obrzydliwa i w opór nie pasuje do reszty.
Ekrany mogą nawet być całkiem funkcjonalne ale całość razem wygląda jak PRLowska meblościanka w mieszkaniu babci.
  • Odpowiedz
W zasadzie jedyny minus to podatność na awarie. Sztos rozwiązanie


@erixon: jak na razie wszyscy narzekają na realizację w e-Tronie. Nawet przy niedużym nasłonecznieniu jest problem z wypatrzeniem czegokolwiek na wyświetlaczach. W jakimś innym samochodzie było lepiej, ale ciągle się to zdarzało.
  • Odpowiedz