Wpis z mikrobloga

Mamy dla Was #rozdajo, w którym każdy wygrywa!

2 GB dla pojedynczego procesu PHP na hostingu w nazwa.pl!

CloudHosting w nazwa.pl stale się rozwija. Zwiększyliśmy dostępny limit pamięci do 2 GB. Przy takiej wartości możliwe jest korzystanie nawet z tak wymagającego oprogramowania jakim jest Magento 2. Dzięki temu CloudHosting oferowany przez nazwa.pl wykracza poza możliwości, jakie oferuje usługa VPS czy serwery dedykowane z jednym procesorem.

Zainteresowany? Odwiedź blog nazwa.pl i zobacz, jakie możliwości niesie za sobą ta zmiana: nazwa.pl/blog/2-gb-dla-pojedynczego-procesu-php-na-hostingu-w-nazwapl.

Weź udział w #rozdajo!

Odpowiedz na pytanie i wygraj CloudHosting Start na 12 m-cy za darmo!

Jakie aplikacje poza Magento 2 wymagają 2 GB dla pojedynczego procesu PHP?

Spośród dodanych komentarzy wybierzemy najciekawszy, którego autor otrzyma voucher na zamówienie nowej usługi CloudHosting Start na 12 m-cy za darmo!

Dodatkowo każdy plusujący ten wpis otrzyma voucher na zamówienie nowej usługi CloudHosting Start na 6 m-cy za darmo!

Zabawa trwa do poniedziałku (23.11.2020), do godziny 21:00. Powodzenia!

#nazwapl #nowoczesnetechnologie #nowemozliwosci #php #cloudhosting #serwer #magento2 #hosting #serwery #cloudhosting #domeny #vps #strony #www #stronawww #stronywww #domenyinternethosting
nazwapl - Mamy dla Was #rozdajo, w którym każdy wygrywa!

2 GB dla pojedynczego pro...

źródło: comment_1605704084uf4XT482IH74vylm83MJAC.jpg

Pobierz
  • 22
Sylius w cli
Ale nie chce nagrody, satysfakcja bycia pierwszym mi wystarczy. Nie korzystalem z waszych uslug, wiec sie nie wypowiadam, po prostu hosting mi nie bedzie potrzebny.
@nazwapl: Composer w wersji 1 gdy ma się sporo zależności, niestety wersja 2 upośledzona jest i coś się w niej popsuło i zużywa już normalne liczby pamięci :/ I na co mi teraz moje 32gb które mam na kompie

Rekord który miałem to chyba okolice 12 gb pamięci zużywane przez pojedyczny proces w momencie composer install
@Jurigag: Fakt, Composer ogólnie jest wymagający! Testowaliśmy go na różne sposoby, i w pewnym stopniu - także właśnie testy Composer'a przyczyniły się do zwiększenia przez nas limitu pamięci RAM dla procesu PHP ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@racklette: Czy uważasz, że drush jako narzędzie cli jest przydatne przy zarządzaniu instalacją CMSa, jakim jest Drupal? Od jak dawna z niego korzystasz i czy sam go instalowałeś na tym serwerze, czy była to instalacja już dostarczona przez firmę hostingową?
@nazwapl_tk: to zależy. od czego? od tego, do czego jesteś "przyzwyczajony" jako administrator. wolę działać na poziomie ssh, bo uważam to za wygodniejszą formę niż klikanie po tysiącu checkboxów i przewijanie stron konfiguracyjnych. chcę coś zrobić - jednak komenda i gotowe. drush jest moim zdaniem ok do takich zadań. to dotyczy też wordpressa, bo on tez ma swoje narzędzia do obsługi przez ssh.
To co jeszcze kilka lat temu wydawało się możliwe tylko w odniesieniu do serwerów VPS czy serwerów dedykowanych, dzisiaj wchodzi wielkimi krokami w świat hostingu, właśnie dzięki technologii cloud. Moc obliczeniowa serwerów CloudHosting w nazwa.pl jest porównywalna z mocnymi serwerami VPS, ponieważ dla samej tylko usługi WWW użytkownik ma gwarancję dostępności zasobów w postaci mocy 4x vCPU 5 GHz i 8 GB RAM. Do tego dochodzi jeszcze osobna moc obliczeniowa dostępna w
Podsumowanie #rozdajo
Dziękujemy za ciekawe komentarze i dodane plusy!

Nagrodę, czyli voucher na CloudHosting Start na 12 m-cy otrzymuje @fg0_.

Dla pozostałych uczestników mamy vouchery na zamówienie usługi CloudHosting Start na 6 m-cy:
@racklette
@TomaszA2
@Aboin
@fujiyama
@hawat
@Jurigag
@cerambyx
@Cyb_pl
@FredOnizuka
@G00LA5H
@Geryx
@h00k
@i-meble_eu
@japan13
@Jednorybek
@krispello
@Mentisekk
@PanNieznanypl
@Pietr
@Potezny_Odyniec
@qwerty11
@RamboRobert
@RugFlipper
@szuwarek-mini
@tomasz-saczynski
@Tomekkku
@towarzyszx
@trykas
@Tubylec14
@wirogez
@Zajec5
@zawodowi3c

Wszystkie nagrody zostaną rozesłane w ciągu