Wpis z mikrobloga

@michal0110: no nie wiem jak u Ciebie ale u mnie 1kg ziemniakow to ok. 3,50 ;p napisalam 1 zl w zaokragleniu.. wiec jakies 1/4 z kg. Nie wiem ile w sumei sie daje ziemniakow na porcje ale no dobra. Niech bedzie 0.50 gr. cena kurczaka jest normalna... same opakowanie najtanszego kurczaka w biedrze masz za 10 zl +/- i z tego wyjda moze 3-4 obiady... no to 3 zl... surówka
  • Odpowiedz
@michal0110: A no widzisz, jaki to @Olivederia: jest specjalista. Najpierw mnie straszy, że skończy dyskusję, jak nie podam nazwy lokalu, a teraz dalej ciągnie temat. Jeszcze te wyliczenia, ile to kosztuje kilo ziemniaków.

PS. Na targu 1kg ziemniaków w weekend kupowałem po 1,50zł, worki (nie wiem, chyba 10kg) są po 8zł. Takie bary mają na pewno taniej, a nie 3,50 zł za kg. Ciekawe, czy też się dowiem,
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz: Wszędzie te płaczliwe ogłoszenia a jak próbujesz zamówić to łoooo paaaaanie. Za 2 godziny najszybciej, taki z-------l. I to mówię o tygodniu, pora lunchu bo w weekendy to juz w ogóle abstrakcja.

Ostatnio próbowałem zamówić sushi. W sobotę o 17 termin oczekiwania od 3h do 1,5 dnia. Tak k---a, DNIA. Bo już o 14 skończyli przyjmować zamówienie na dany dzień, taki młyn.

Kebsik- ok 40-45 minut;
  • Odpowiedz
@miken1200: @Olivederia: Tak na pewno oni kupują po 3,5zł, pewnie jeszcze kukurydzianego fileta i suszone pomidory do surówki xD
To jest masówka, czemu piszesz co Ty robisz?
Ziemniaki pewnie kupują po 1 zł, fileta po 8 zł, z niego robią 4 obiady, bo panierka i reszta więcej zajmuje, surówka pewnie taka w wiadrach też po kosztach.
  • Odpowiedz
Kurła. 16 złotych za pełen obiad. Toć to jak za darmo.


@TatoAktywny: to zależy od miejsca, U mnie jest fajne miejsce i za 10zł był cały obiad, teraz podnieśli na 12zł.
za 16zł to zjesz już w dużym miejscu o wyższej klasie.. Oczywiście nie mówię o resturaracjach.
  • Odpowiedz
Po co szukasz sojusznikow


@Olivederia: Masz coś z głową, czy jak? Nikogo nie szukam, zauważ, że on sam wytknął ci błędy. Czyli co, on sam kreuje się na mojego obrońcę, czy jak to nazwiesz? Napisałem do niego, żebyśmy razem się pośmiali z twoich wyliczeń. Może jeszcze coś śmiesznego napiszesz, co? Masz tu przykładowy link https://gieldakaliska.pl/notowania i sobie sprawdź: worek 15kg ziemniaków kosztuje 5,50 zł, ty byś za to zapłacił 3,5
  • Odpowiedz
Czy ktoś z Warszawy lub okolic posiada (działający) skuter i jest w stanie sprzedać mi go w rozsądnych pieniądzach? Chciałbym zakupić i przekazać tej stołówce ponieważ nie mają jak zorganizować dowozów i przez to zamówień jest na razie mało.
  • Odpowiedz
@miken1200 Chłopie dlaczego Ty się tłumaczysz tym osłom? Podałeś konkretny przykład, wypowiadasz sie rzeczowo. Przestań się stresować tym co wypisują, bo tutaj przecież każdy zarabia po 15k i nawet nie spojrzą na żarcie za 15 zł.
  • Odpowiedz
Ruszają od poniedziałku, jadłospis będzie na cały tydzień (dania mięsne i wege) będzie wywieszany na miejscu i na fb (smaczny kąsek), takie informacje przy zamówieniu dostałem. Jak @Nodi91 ogarnie im skuter, to już w ogóle sztos.
  • Odpowiedz
Toć to jak za darmo.


@TatoAktywny: może w Warszawie, bo gdzie indziej to tak trochę słaba cena. Wiadomo, restauracje mają drożej, ale jadłodajnie/bary mleczne mają lepsze ceny. Przykład: schabowy/mielony/filet z kurczaka, ziemniaki/kasza, surówka, zupa (rosół/meksykańska) - 12,50 zł. Jak dopłacisz 4 zł to masz wersję podwójną (poza zupą, którą możesz kupić za 4zł) - i to serio jest taka porcja, że ja z żoną się najemy i jeszcze zostaje ziemniaków/kaszy.

@miken1200: napisales, ze zestaw zupa plus drugie to 12,50. Zupe mozesz
  • Odpowiedz
O co ta cala afera?!


@jahcekomunalne: O 3,50zł. Taki narodowy polaczkowy sport. Nie wiem jak wygląda produkt ale pokrytykuję bo szwagier kupił zupkę chińską i pire z cybulą za 6zł i się najadł. Szkoda strzępić ryja. Ale opierd$%^ć kebsa z kuraczka czy góvvno zestaw z maca to już nie boli 25zł za syfne żarcie.
  • Odpowiedz