Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie chcę przedłużać, ale muszę nakreślić sytuację:

1. Cały czas czuję pustkę w głowie. Nie wiem od jak dawna, chyba od kilku lat.
2. Co X czasu zwracam na to uwagę. Dzisiaj znowu, bo miałem ciężki dzień podczas którego byłem rozkojarzony.
3. Żadnych myśli, czuję się rozkojarzonym, "tępym".
4. Nie wiem jak opisać to uczucie, pasuje do niego również takie jakby "nasłuchiwanie" dźwięków z otoczenia.
5. Mogę siedzieć przed ekranem monitora i nie potrafić się skupić, bo nasł#!$%@? pobocznych dźwięków np. szmery, wskazówki zegara lub zwyczajnie nie zapamiętuję co się dzieje.
6. Coraz trudniej przyswajam wiedzę, wolno się uczę i mam problemy z koncentracją.
7. Wydaje mi się, że mój umysł nie chce zapamiętywać i konsumuje informacje jak internet.
8. Nie ukrywam, że sprawia mi to problemy (na studiach, czy w życiu).
9. Nie mam zaintersowań, a jak mam to po X czasie mijają.
10. Nie mam planów zawodowych, zależy mi tylko na dokończeniu studiów i zamknięciu rozdziału.
11. Nie potrafię czytać książek, czy czegoś w internecie. Gdy próbuję to nagle pojawiają się inne myśli znikąd, które znikają gdy bezczynnie siedzę.

Nie wiem co więcej napisać. Czy ktoś wie co się dzieje?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb2f5deb34ca7000a1a7fd0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Haya Labs Huperzine A - to farmakologicznej jakości, wolna od dodatków hupercyna A, czyli jeden z najbardziej zdumiewających alkaloidów stosowanych w celu zwiększenia możliwości zapamiętywania.

Najskuteczniej działający inhibitor acetylocholinoesterazy
Zwiększa zdolność do zapamiętywania
Poprawia ogólną koncentrację
Ułatwia przyswajanie dużych partii wiedzy
Przekracza barierę krew-mózg

Hupercyna A jest jedną z najbardziej pożądanych substancji z grupy środków zapewniających tzw. doping mózgu. Pozwala na uzyskanie maksymalnej koncentracji, skupienia oraz wyizolowania naszej uwagi niemal
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo często tak wyglądają klasyczne początki depresji. Przy odrobinie szczęścia może się okazać, że masz niedobór witaminy D3 (przez brak słońca w okresie jesienno-zimowym większość ludzi takowe ma), można spróbować magnez + B6, ale od razu zapisz się do psychiatry na konsultację.