Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #krzysztofbosak

"Tolerancyjna i pełna empatii lewica" w pigułce. Zamiast zachować się jak człowiek, i pogratulować chłopu żeby jednocześnie pokazać że istnieje jakiś tam wzajemny szacunek między podziałami, to nie, nawet w takiej chwili trzeba człowieka gnoić i to jak zwykle nie posługując się przy tym żadną merytoryką, a jedynie jakimiś pustymi frazesami jak "faszysta". A potem cyk na protesty, gdzie jednym z postulatów jest wdrożenie "mowy nienawiści" jako przestępstwo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zachodniopomorzanin - #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #krzysztofbosak

"Toler...

źródło: comment_1605511733WC1JomMIw8JXnUkwUNs2s3.jpg

Pobierz
  • 74
@Zachodniopomorzanin:
Ale co Wam płatki śniegu nie pasuje? xD

Bosak zasłużył sobie na brak szacunku swoimi poglądami i to nie dziwne, że ludzie tak reagują. Ja pierwsze co pomyślałem, to że dziecko będzie miało ciężko z takimi rodzicami. ¯\_(ツ)_/¯

Nie wiem co jest takiego oburzającego w tych komentarzach. Nie życzą mu złego, po prostu pokazują niechęć do tej postaci.
gdyby to mnie dotyczyło to bym pozwał


@Aik32fr45yd: i jedyne co byś dostał, to rachunek za koszta sądowe, bo w powyższych postach nie ma nic co by chociaż zahaczało o jakikolwiek paragraf.

Każdy, komu pomiędzy uszami nie hula wiatr zrozumie, że te posty to bezpośrednia krytyka Bosaka, natomiast post Mateusza to nic innego jak parafraza poglądów tak Bosaka jak i reszty tego towarzystawa nt. homoseksualisów, LGBT i "obnoszenia się"

Bosak i
@aegypius: Wykazanie w przypadku posta pani Anety "faszyzujących dzbanów" - radziłby z jej punktu widzenia to udowodnić, sugerowanie jemu faszyzmu już podchodzi pod zniesławienie - art.212 kk- Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze
@CzajnikZniszczenia:

Bosak zasłużył sobie na brak szacunku swoimi poglądami i to nie dziwne, że ludzie tak reagują. Ja pierwsze co pomyślałem, to że dziecko będzie miało ciężko z takimi rodzicami. ¯_(ツ)_/¯


Kwintesencja dzisiejszej tolerancyjnej lewicowej myśli politycznej. "Zasłużył sobie na brak szacunku swoimi poglądami." Ha tfu na każdego, komu się wydaje, że można kogoś prześladować, wyzywać, bić, czy dyskryminować bo ma jakieś poglądy.
@sztajnes: Bosak teraz sobie powinien wybierać - albo skorzystać z 212 albo z 216 kk - niech pamięta że to on musi wszcząć sprawę - nazwanie "faszyzującymi dzbanami" powinno być raczej podciągnięte pod zniewagę ale niech to jego sztab prawny analizuje