Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #krzysztofbosak

"Tolerancyjna i pełna empatii lewica" w pigułce. Zamiast zachować się jak człowiek, i pogratulować chłopu żeby jednocześnie pokazać że istnieje jakiś tam wzajemny szacunek między podziałami, to nie, nawet w takiej chwili trzeba człowieka gnoić i to jak zwykle nie posługując się przy tym żadną merytoryką, a jedynie jakimiś pustymi frazesami jak "faszysta". A potem cyk na protesty, gdzie jednym z postulatów jest wdrożenie "mowy nienawiści" jako przestępstwo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zachodniopomorzanin - #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #krzysztofbosak

"Toler...

źródło: comment_1605511733WC1JomMIw8JXnUkwUNs2s3.jpg

Pobierz
  • 74
@Aik32fr45yd: Za co mają pozwać? Za toczenie beki z bosaka i pani z ordo iuris? Za to w wolnej, świeckiej Polsce będzie się rozdawało odznaczenia państwowe.

A przecież wszyscy, niemalże chrześcijańsko dziecku współczują, więc społeczeństwu nie można odmówić empatii. W przeciwieństwie do Bosaka.
@Faraluch: Nie mam prawicowych poglądów. Takie samo mam zdanie o prawicowych grupach proud boys które atakują zwolenników joe bidena. Jeżeli ktoś używa przemocy przeciwko komuś kto używa slow to znaczy ze jego argumenty się wyczerpały. Brak słów na takie relatywizowanie i usprawiedliwianie przemocy którejkolwiek ze stron.
@TymRazemNieBedeBordo: W Ameryce lat 50 nie kojarzę przepisu który zabraniał białej kobiecie i czarnemu mężczyźnie zawierać związków małżeńskich. Były inne #!$%@? przepisy prawne (rasizm systemowy który jest zły bo państwo sankcjonuje dyskryminacje). Dzisiaj w stanach nie ma przepisów które dyskryminują czarnoskórych. Jeżeli istnieje jakiś rasizm to jest to rasizm jednostek (do którego każdy ma prawo, bo każdy ma prawo być idiota i państwo nie powinno się w to wtrącać), które są
@TymRazemNieBedeBordo: Co do argumentu ad personam, to z nas dwojga wydaje mi się ze ja jestem tym u którego jakiekolwiek procesy zachodzą w mózgu zaś Tobie ktoś wbił w gwoździa.
Nadal czekam na przykład przepisu który dyskryminuje osoby orientacji homoseksualnej.
@ZumpkaChinskax: XDDDDDDD to Bosak lub jego żona (bo obaj zostali uwzględnieni) powinni złożyć oskarżenie prywatne przeciwko osobie która używa sformułowania "faszyzujące dzbany" gdyż przestępstwo zniewagi/zniesławienia - art.216 jest ścigane z oskarżenia prywatnego, a postępowanie w tym przypadku prowadzone jest przed sądem a policja jedynie pomaga w sformułowaniu aktu oskarżenia i tyle XD
@Hrjk dalej nie widzę nic o rasizmie
Ale skoro zebrałeś już swoje POTEZNE dowody w całość to zgłoś to do prokuratury bo rasizm jest karalny więc możesz w sądzie zweryfikować swoje neuroszuriackie pomówienia