Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Minieri: wprost powiedział bodaj trzykrotnie w jednym krótkim wywiadzie, że nie mieli żadnej taktyki nie tylko na ten mecz, ale na żaden inny i nic nie pracują taktycznie na treningach.

Zresztą wystarczy obejrzeć dokument "Niekochani" i na własne oczy i uszy przekonać się jak wyglądają odprawy meczowe, rozmowy w przerwie czy na treningach brzęczka. To jest po prostu kpina. Równie dobrze mógłby boniek wziąć Pana Mietka spod budki z piwem i
A Lewandowskiego w cholerę szkoda bo w jego głosie można poczuć smutek, który mógłby się przerodzić nawet w płacz. Ale co on ma zrobić? Sam wygra mecz? Wie, że nasz trener to wuefista przez, którego #!$%@? Euro a Robert straci (być może) ostatnią szanse pokazania się na imprezie reprezentacyjnej. Po prostu przykro się na to patrzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Wurmloch: szczerze, mi sie wydaje ze Lewandowski
@DryfWiatrowZachodnich: No smutno trochę się na to patrzy. Piłkarz klasy światowej, ogromna ambicja i determinacja, jeden z najlepszych napastników w historii piłki kopanej... i musi się biegać po boisku z gośćmi którzy w jego klubowym zespole nawet nie łapaliby się na ławkę rezerwowych, pod wodzą trenera który nie rozpracował by technicznie Izolatora Boguchwała(z całym szacunkiem dla chłopaków z tego klubu).

Oni dzisiaj wyglądali jakby im ktoś napakował kamieni po kieszeniach.

Albo
Piłkarz klasy światowej, ogromna ambicja i determinacja, jeden z najlepszych napastników w historii piłki kopanej... i musi się biegać po boisku z gośćmi którzy w jego klubowym zespole nawet nie łapaliby się na ławkę rezerwowych, pod wodzą trenera który nie rozpracował by technicznie Izolatora Boguchwała(z całym szacunkiem dla chłopaków z tego klubu).


@Heroina340: i tak kraj zmarnowal talent pilkarski ktory nie pojawi sie przez najblizsze dziesieciolecia ( ͡° ʖ̯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MackaCthulhu: jak dla mnie to powinien właśnie wziąć na siebie tej ostatnio ciężar i ostro uderzyć w buzzera. Byłaby kontrowersja, poszło by ostro w mediach że najlepszy polski napastnik w historii ma takie zdanie o selekcjonerze to Boniek musiałby coś zrobić a odsunięcie lewego w szczycie formy by nie przeszło
@Minieri: Potężnego Pana Roberta aż powykręcało po usłyszeniu pytania, przykro się to ogląda. Niemniej chłop doskonale wie jak się zachować żeby jak najlepiej wyjść wizerunkowo, wzór do naśladowania.

Ci co tam sugerują "coming out", ja to widzę tak - żadnych dram bo zostanie rzucony na pożarcie a beton pozostanie nienaruszony, tu jest Polska przypominam.

Po meczu z Japonią na MŚ obiecałem sobie że nie obejrzę żadnego meczu repry dopóki nie zostanie