Wpis z mikrobloga

Witajcie... Mateusz prosił mnie wczesniej abym w razie czego napisał to tutaj... Jestem jego bratem i z niedowierzaniem chciałbym wam powiedzieć, że Mateusz a wam bardziej znany jako kwik nie żyje od... wczoraj.... Stan się nagle pogorszył i niestety stała się rzecz w którą nie chcę wierzyć ale jednak jest... Żegnajcie w imieniu Mateusza... I ja w smutku którego nie da się wyrazić także..
  • 87
to straszne, nie wiem co napisać nawet aby cokolwiek wyrazic w takiej chwili. Ludzie łączą sie w grupki w życiu... motocykliści uważają się za braci... rozne subcultury, i tak samo jak i wykop... niby zwykly portal a łączy ludzi co widać wyżej, nie znałem go ale czuje smutek, ciężko to wyrazić dziwne uczucie jakbym kogoś stracił.
Historia BoskiegoKwikuMądrości pokazuje Nam jak kruche jest życie i jak szybko możemy stracić tych najbliższych, których tak bardzo cenimy...

Dziękuję Tobie w imieniu swoim i pozostałych wykopowiczów, że podzieliłeś się z Nami tą smutną wiadomością.

Najszczersze wyrazy współczucia dla Ciebie i całej rodziny.
W takiej chwili człowiek szczególnie sobie uświadamia, że wykop to nie tylko masa komentarzy pod wykopami. To także a właściwie przede wszystkim to, że za tymi wszystkimi nickami kryją się ludzie wraz z ich losami i życiem, które jest związane z wykopem. To nie jest zwykła strona jakich wiele w internecie. To miejsce do którego czujemy swoją przynależność. Takie nasze wspólne podwórko. "Kwik" był jednym z nas. Cieszę się, że byliśmy dla
Wyrazy wspolczocia wam i nam gdyz takie osoby walczace z choroba maja to czego my nie bedziemy mieli.Wole walki i dobre osobowosci ! A my tak sie spaczac bedziemy dalej,,, Pozdrawiam
Przykro mi również.. Wiem co czuje teraz brat i rodzina.. Podziękuję zespołowi Wykop.pl za uczczenie pamięci membera brakiem plusowania i minusowania..