Wpis z mikrobloga

Witajcie... Mateusz prosił mnie wczesniej abym w razie czego napisał to tutaj... Jestem jego bratem i z niedowierzaniem chciałbym wam powiedzieć, że Mateusz a wam bardziej znany jako kwik nie żyje od... wczoraj.... Stan się nagle pogorszył i niestety stała się rzecz w którą nie chcę wierzyć ale jednak jest... Żegnajcie w imieniu Mateusza... I ja w smutku którego nie da się wyrazić także..
  • 87
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to nie wiem co powiedzieć. A jeszcze parę dni temu zastanawiałem się co u Niego... Przyjmij proszę wyrazy najszczerszego współczucia i żalu.
  • Odpowiedz
Najszczersze wyrazy współczucia, wierzę że będzie mu lepiej gdziekolwiek trafił. Jednocześnie może zaletą jest to że nowotwór go nie zniszczył tylko odszedł takim jakim był. Mimo wszystko smutno, przykro.
  • Odpowiedz
Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia. Na pewno o tym wiesz lepiej ode mnie jaki był, ale ja poznałem go jako inteligentnego i dowcipnego użytkownika...
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że jest już Ci lepiej... Spoczywaj w pokoju. Choć osobiście Cię nie znałem, strasznie się zasmuciłem... :( Najszczersze kondolencje dla rodziny.
  • Odpowiedz
Przykro mi. Żadne słowa tego nie wyrażą. Na pewno będzie go tutaj bardzo brakować. Wczoraj się jeszcze zastanawiałem co u niego słychać. Ale takie niestety jest życie...
  • Odpowiedz
Nie raz lubiłem odpowiadać na Twoje komenty, bo byłeś osobą z niezwykłym poczuciem humoru i niezwykłą inteligencją, moim rówieśnikem, nigdy Cię nie poznałem, ale będzie mi brakowało Twoich komentarzy:(, w pamięci pozostanie mi jak zmieniłeś swojego avatara po katastrofie z 10 kwietnia..., ostatnio rzadko siedziałem na wykopie i przez przypadek dowiedziałem się o tym, jest mi smutno, ale też wierzę, że rozpocząłeś kolejną część drogi tam "na Górze"...
  • Odpowiedz