Wpis z mikrobloga

Ale beka. Youtubowa Kaśka wysrała klasyczny film o tym jak strasznie dyskryminowane są u nas kobiety. Pod naporem krytyki w komciach, gdzie punkt po punkcie miała merytorycznie wyszczególnione jak idiotyczne błędy popełnia, typowo dla swojej płci, nie mogąc przyznać, że zrobiła idiotyczne błędy - bo przecież kobiece ego jej na to nie pozwala - zaczyna robić z siebie ofiarę nienawiści i wprowadza cenzurę komci xD

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #p0lka #redpill #polskiyoutube #youtube #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn
źródło: comment_1605285818CVFE0ds8L4YRjtrXcQLiP6.jpg
  • 32
Obejrzałem. Ona podała tylko statystki. Oczywiście wybiórcze, ale prawdziwe i materiał jest o kobietach, a nie o mężczyznach. Z czym macie problem? No i mężczyźni są dyskryminowani i kobiety są dyskryminowane. Taki świat, i się to nie zmieni.

@Morthgar: Tak, ja nie napisałem, że to co tam jest to nieprawda, zwróciłem tylko uwagę na genezę pewnej kwestii.
Oczywiście wybiórcze, ale prawdziwe


@Morthgar: Problem trochę w tym, że nieprawdziwe. W komentarzach wytknęli jej też, że podaje te statystyki bardzo wybiórczo, np. dane sprzed x lat, podczas gdy aktualne dane są już praktycznie pozbawione nierówności.

Pay gap naturalnie musiał się pojawić... tutaj też rozminęła się z prawdą. Statystyka jest oczywiście prawdziwa, ale dotyczy czego innego, niż powiedziała. Tak samo mogę powiedzieć, że 10% kosmitów lądujących na Ziemi jest ciemnoskóra, i
@Morthgar: Jeszcze kwestia biologicznych uwarunkowań - tu też raczej spłyciła temat, bo np. różnice w zainteresowaniach nie wykazują wrażliwości na egalitarne traktowanie obu płci. Badania są tutaj dość mocne.

Wiemy, że kobiety mają inne zainteresowania, z natury, i nie zmienia się to pomimo traktowania ich "tak samo" ani "zachęcania ich" do podejmowania "męskich" ról.

Nade wszystko jednak, #!$%@?ąc od feminizmu, martwi że odpadło kolejne zaufane źródło informacji. Dawniej oglądałem ją z
@iamtehwin: Z nimi nie ma dyskusji, są apriorycznie nastawione tylko na swój zysk kosztem faktów. Trzeba robić racjonalne komentarze i powielać prawdę, ale nigdy nie wdawać się w szarpanki z lewaczkami.