Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1240
Mirki, właśnie straciłem resztki szacunku do jednego kolegi.
Facet, podobnie jak ja jest #programista15k i właśnie odebrał swoje mieszkanie od dewelopera. No i dodatkowo umawia się z panną z kaszojadem. Od trzech miesięcy. Widziałem ją parę razy i ona ewidentnie szuka sobie bankomatu. A i póki co mieszka z rodzicami.
I teraz mistrzostwo świata. Tenże kolega będzie wykańczać mieszkanie. Pod jej dyktando. Za jego pieniądze. Oczywiście jeden pokój idzie dla bombelka xD też za jego pieniądze.
Wszyscy mu mówią, że ona chce go tylko dla hajsu. Nawet dziewczyny z biura mówią to wprost. XDDDDDDD
Nasz spermiage oczywiście zaprzecza i mówi, że wcale tak nie jest. A miesiąc temu żalił się, że bez gówniaka byli może na dwóch randkach xDD
Gniję srogo, czekam na oświadczyny frajera, będzie chłop żałować do końca życia
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #betabankomat #simp #spermochlip #spermiage

PS. Dobra, zakładam tag #zleniwcemwsrodbeciakow będę na nim relacjonować takie akcje
PS2. Uprzedzając pytania. Tak mam nadzieję, że to zobaczy i zobaczy jak go wykopki obśmiewają, to może przejrzy na oczy
  • 150
@girlsjustwannahavefun a Twoje nie skoro siedzisz na wykopie? Ciebie zabolało chyba, że znowu wpis stawiający kobiety w złym świetle. Po to jest Mirko, żeby pisać co się chce i póki OP robi to anonimowo, bez nazwisk i zdjęć to nie ma się co spinać ¯_(ツ)_/¯. Niedługo każda anegdotka, czy wydanie opinii na czyjś temat będzie "#!$%@? się w czyjeś życie", geeez...
@LeniwiecPracoholik: Nie dziwię się. Mam 25 lat, jestem prawiczkiem, pracuję w IT - znam bardzo mało kobiet, wszystkie są zajęte. Próbuję poznawać nowe osoby przez znajomych -> tylko, że oni są w tej samej sytuacji co ja i w ich kręgach też jest mało kobiet, nawet jeśli jakiś znajomy nie jest takim przegrywem.
Za 10 lat jeśli trend będzie taki sam, to nawet dziewczynę z kaszojadem wezmę z pocałowaniem ręki. Nawet
@girlsjustwannahavefun: jedynie sama się tu osmieszasz, niby udajesz że bronisz sfery prywatnej i nie lubisz wtrącania się w czyjeś zycie, a w praktyce bronisz opowi ostrzec kolege przed oczywistą manipulacja. Jego kolega może być chwilowo szczesliwy ale z czasem czar prysnie i obudzi się z rogami, rozwodem z podzialem jego dorobku na pół. Takich historii było wiele, w każdej wystarczyłby jeden troskliwy kolega by uniknąć tragedii.

Kobiety są pierwsze do obgadywania
@kwasnydeszcz i widzę, że to jakiś trend. Mój znajomy poznał dziewczynę. Pracuje za granicą a ona jest tu - w PL. Poza Polską spędza 3-7 tygodni i po tygodniu, dwóch wraca do pracy. Znają się od 5 miesięcy, czyli łącznie spędzili ze sobą może ze 3-4 tygodnie.Chlopak od jakiegoś czasu planował zakup domu/mieszkania w mieście. Miesiąc temu sprzedał samochód, inne zabawki i kupił mieszkanie w bloku pod miastem, bo to jedyna deweloperska