Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1240
Mirki, właśnie straciłem resztki szacunku do jednego kolegi.
Facet, podobnie jak ja jest #programista15k i właśnie odebrał swoje mieszkanie od dewelopera. No i dodatkowo umawia się z panną z kaszojadem. Od trzech miesięcy. Widziałem ją parę razy i ona ewidentnie szuka sobie bankomatu. A i póki co mieszka z rodzicami.
I teraz mistrzostwo świata. Tenże kolega będzie wykańczać mieszkanie. Pod jej dyktando. Za jego pieniądze. Oczywiście jeden pokój idzie dla bombelka xD też za jego pieniądze.
Wszyscy mu mówią, że ona chce go tylko dla hajsu. Nawet dziewczyny z biura mówią to wprost. XDDDDDDD
Nasz spermiage oczywiście zaprzecza i mówi, że wcale tak nie jest. A miesiąc temu żalił się, że bez gówniaka byli może na dwóch randkach xDD
Gniję srogo, czekam na oświadczyny frajera, będzie chłop żałować do końca życia
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #betabankomat #simp #spermochlip #spermiage

PS. Dobra, zakładam tag #zleniwcemwsrodbeciakow będę na nim relacjonować takie akcje
PS2. Uprzedzając pytania. Tak mam nadzieję, że to zobaczy i zobaczy jak go wykopki obśmiewają, to może przejrzy na oczy
  • 150
No na wykopie niestety bardzo często mozna przeczytac, że jeżeli laska nie chce iść do łóżka po miesiącu /dwóch /trzech związku to nakwzy kopnąć ja w d...


@agaja: Kto tak pisze? Xd bo chyba tylko trolle, przegrywy głównie chcą niedoświadczonych dziewic także ciężko raczej od takiej wymagać 1 razu po miesiącu
@Pierorzek: od posiadania złej konsoli nie wyladujesz na bruku bo stracisz wlasne mieszkanie, od popsucia xboxa ludzie nie strzelają samobója. Porownanie z dupy

Ja nie widzę problemu w wiązaniu się z dzieciata, nie widzę problemu w tym ze ktos jest szczęśliwy i wszyscy mu zazdroszczą. Wizja szczęścia to czasem jedynie iluzja zbudowana wokół zauroczenia i dopisywania cech drugiej osobie. Z boku czasem łatwiej dostrzec rzeczywistość albo odnieść się do zdrowego rozsadku.
Zawszę gniję z argumentów typu "jego pieniądze, jego sprawa nie #!$%@? się". Ciekawe czy odnośnie starszych ludzi którzy kupują super niezawodne garnki za 4k z prezentacji też tak myślicie? Jak pisał OP typ nie ma doświadczenia w związkach, więc jest duża szansa na to, że da się omotać i straci kupę kasy i nerwów. A ty OPie jeśli to nie bait zamiast pisać na wykopie to pogadaj z typem na osobności i
@becvvv: To znaczy OP pisał, że osoby z bliskiego otoczenia, które jak mniemam coś wiedzą na temat tamtej dziewczyny się na jej temat wypowiadają.

To o czym piszesz to nieco inna sytuacja, bo obrzucanie inwektywami zupełnie obcej osoby nie jest chyba na miejscu i raczej nie powinno być brane pod uwagę nieprawdaż? No chyba, że zaczęłaby się udzielać szerzej w mediach społecznościowych i przestała być osobą anonimową, to warto poczytać, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Benor: to o pokazaniu było akurat żartem

@johnweak: no cóż, wyciągnęliśmy typa od toksycznej matki, teraz pakuje się w związek z podobną kobieta

@bachus: obyś miał rację bo chłopak inaczej się przejedzie ostro.

@jaskins: zawsze coś, ale madki z bombelkiem trudno się pozbyć

@bolo1: nic na razie jej nie zapisywał. Jedyne co to daje z siebie ssać hajs w tak oczywisty sposób, że jest całej ekipie go
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeniwiecPracoholik: najbardziej mnie smucą komentarze tutaj. Akurat ja mam/miałem kontakt z inną kulturą i teraz wiem jakimi pantoflarzami urobionymi przez kobiety są Polacy. Przecież tekst w stylu. Kupił bym sobie nowego Xboxa/Rower/Aparat ale ________ (tutaj imię partnerki) mi nie pozwala. Są w naszym społeczeństwie normą. Albo żona mi pozwoliła. Mówią to dorośli faceci.